آیا ورم چشم بعد از کاشت ابرو طبیعی است؟ | کاشت مو در اصفهان

آیا ورم چشم بعد از کاشت ابرو طبیعی است؟

مطلبی که امروز در سایت کلینیک تخصصی بهین مرکز کاشت مو در اصفهان برای شما عزیزان گردآوری کرده ایم. به این پرسش پاسخ خواهیم داد که آیا ورم چشم بعد از کاشت ابرو طبیعی است؟
غالبا یکی از عوارضی که پس از انجام عمل کاشت ابرو یا پیوند ابرو انجام می‌شود تورم چشم‌ها می‌باشد. موارد متعددی می‌تواند در تشدید ورم ابروها پس از این عمل موثر باشند که در مطلب فوق به برخی از مهمترین این موارد اشاره کردیم. در واقع اغلب کسانی که به نوعی به کاشت ابرو دست می‌زنند با چنین عارضه‌ای پس از عمل مواجه می‌شوند که در نوع خود طبیعی است.
با این وجود عواملی از قبیل سن بیمار، تسلط و مهارت جراح مربوطه در کنار بروز عوامل دیگری مانند ایجاد التهاب و عفونت می‌تواند در طولانی بودن یا بهبودی سریع و محدود بودن دوران نقاهت بیمار به وی یاری برساند هر چند به طور کلی ورم چشم‌ها پس از کاشت ابرو در یک هفته تا ده روز پس از این عمل رفع خواهد شد. لازم است در صورت تشدید تورم در ناحیه چشم و طولانی بودن آن حتما به پزشک متخصص در این زمینه مراجعه نمایید. این کار می‌تواند از بروز برخی عوارض ناخواسته و آسیب‌های احتمالی پیشگیری کند.

پیوند طبیعی ابرو چگونه است؟

یکی از راه‌هایی که منجر به کشیده‌تر شدن و ضخیم‌تر شدن ابروها می‌شود، پیوند ابرو است. مقررات و روش‌های کاشت ابرو مانند کاشت مو است اما تفاوت در این است که پیوند ابرو کمی حساس‌تر است و نیاز به دقت و ظرافت بیشتری دارد تا منجر به عواقب و عوارض خطرناک نشود. ورم چشم بعد از کاشت ابروی طبیعی عارضه‌ای است که برای برخی از افراد بعد از این عمل زیبای رخ می‌دهد اما کاملا موقت بوده و سریعا برطرف خواهد شد.
آیا ورم چشم بعد از کاشت ابرو طبیعی است؟ | کاشت مو در اصفهان
همانطور که قبلاً گفتیم، کاشت ابرو همان کاشت مو است. به این معنی که متدها کاشت یکی بوده و بعد از اتمام کار در هفته سوم، موهای پیوند زده شده، ریخته می‌شوند. بعد از سه ماه موهای جدید دوباره رشد می‌کنند. و سرانجام بعد از 9 ماه شکل نهایی ابروها بدون ورم چشم بعد از پیوند ابرو ظاهر می‌شوند. بیشترین تکنیک‌های مورد استفاده برای کاشت ابرو و کاشت موی طبیعی در ایران و جهان شامل روش‌های میکروگرافت، FUT و FIT است. اولین روش مورد استفاده برای پیوند ، FUT بوده که در آن یک برش چهار اینچی از پوست بانک موی فرد برداشته شده و سپس تمام موها را برای پیوند در ابروها جدا می‌کردند. این روش به دلیل جراحی، درد، خونریزی، بخیه و نیاز به چندین جلسه تکرار، بعد از مدتی کوتاه لغو شد و دیگر برای پیوند ابرو مورد استفاده قرار نمیگیرند.

آیا پیوند ابرو ایمن است؟

همانطور که قبلاً ذکر شد، ابرو یکی از المان‌های مهم زیبایی در شخص است. قبل از انجام هرگونه عمل زیبایی بر روی ابرو، باید تحقیقات لازم را انجام داد تا متوجه شویم. روش مورد نظر، ضرری برای پوست و موی ابرو نداشته باشد. برای مثال اگر می‌خواهید کاشت ابرو را انجام دهید. هنگام مراجعه به هر کلینیک، باید از متخصص بخواهید عکس‌های قبل و بعد از کاشت ابروی طبیعی را به شما نشان داده و همچنین درمورد عوارض جانبی بعد از این عمل زیبایی همانند ورم چشم بعد از پیوند ابرو سوال کنید. علاوه بر این، شما باید تجربه و دانش متخصصان را برای پیوند ابرو در نظر بگیرید.

پیام بگذارید