افراد مناسب برای کاشت ابرو طبیعی | کاشت مو در اصفهان

شرایط افراد مناسب برای کاشت ابرو طبیعی

در مقاله ای که امروز در سایت کلینیک تخصصی بهین مرکز کاشت مو در اصفهان برای شما همراهان عزیز گردآوری کرده ایم. به بررسی افراد مناسب برای کاشت ابرو طبیعی خواهیم پرداخت.

بهترین سن و سال برای کاشت ابرو

یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین نکاتی که باید پیش از پیوند ابرو بدان توجه کرد، بهترین زمان و مناسب‌ترین زمان برای انجام این کار است. با وجود اینکه ریزش ابرو می‌تواند در هر سن و سالی رخ دهد اما متوسط سن مناسب کاشت ابرو از نظر متخصصین ۲۴ سال است. البته داشتن شرایط کاشت ابرو، ربط خاصی به سن ندارد بلکه در واقع پزشکان توصیه می‌کنند که افراد متقاضی برای این عمل زیبایی کمتر از ۱۸ سال سن نداشته باشند و بهتر است تا ۲۵ سالگی صبر کنند تا روند ریزش کامل شود. بعد از این زمان می‌توان برای کاشت ابرو در صورت داشتن شرایط، اقدام کرد.

افراد مناسب برای کاشت ابرو طبیعی

در حال حاضر ابرو‌های کامل‌تر و شاداب‌تر یکی از مطلوب‌ترین ویژگی‌های صورت است و به نظر می‌رسد همه به دنبال راه‌هایی برای بهبود وضعیت ابرو‌های خود هستند. ابرو‌های کامل، به جوان‌تر شدن چهره به ویژه در چهل سالگی و بعد از آن بسیار کمک می‌کنند و به همین خاطر پیوند مو‌های ابرو در بین هر نسلی بسیار محبوب است. با این وجود پیش از تصمیم‌گیری برای انجام آن باید مطمئن شوید که کاندید مناسب کاشت ابرو هستید یا خیر.
افراد مناسب برای کاشت ابرو طبیعی | کاشت مو در اصفهان

کاندیدای مناسب برای ترمیم ابرو از طریق کاشت:

  • همه افرادی که ابرو‌های خود را از دست داده‌ و یا نازک شدن و ریزش ابرو را تجربه کرده‌اند.
  • کسانی که از نظر سلامت عمومی بدن، در شرایط کاملاً مساعد قرار دارند.
  • افرادی که به اندازه کافی مو‌های قابل پیوند در قسمت پشت گوش یا پشت سر خود دارند تا بتوان فولیکول‌های اهدا‌کننده را برداشت کرد.
  • افرادی که به دلیل عوامل ژنتیکی، لاغری بیش از حد و یا تروما دچار ریزش مو‌های ابرو می‌شوند، بیشترین سود را از کاشت ابرو خواهند برد.

عدم توصیه کاشت ابرو بعداز این سن

همانگونه که گفته شد کاندیدای مناسب برای انجام این عمل زیبایی باید دارای وضعیت سلامتی قابل قبول باشد و مو‌هایی سالم و قوی و البته کافی برای پیوند را نیز داشته باشند. با بالا رفتن سن به خصوص بعد از پنجاه سالگی این موارد کمرنگ‌تر می‌شوند. با این وجود شرایط برای همه یکسان نیست و اگر فردی سن بالایی داشته اما از تمام شرایط گفته شده برخوردار باشد، می‌تواند برای پیوند ابرو اقدام نماید.
به همین دلیل است که در هر سنی تصمیم به انجام پیوند مو دارید ابتدا باید جلسات مشاوره‌ای با پزشک کاشت ابرو خود برگزار کنید. در این جلسات دکتر جراح سابقه پزشکی شما را مرور کرده و معاینه فیزیکی را انجام می‌دهد. به همین دلیل باید آماده پاسخگویی به سوالات در مورد شرایط پزشکی فعلی و گذشته باشید. در مورد هر نوع دارویی که اخیراً مصرف کرده‌اید و همچنین هر نوع جراحی که داشته‌اید صحبت کنید. بسیار مهم است که به پزشک بگویید به کدام دارو‌ها حساسیت دارید. برای تعیین گزینه‌های درمانی و کاندیداتوری در مورد کاشت مو‌های ابرو پوست بانک مو بررسی می‌شود تا کیفیت، تراکم و بافت مو‌های شما و همچنین تعداد پیوند‌های مورد نیاز برای نتایج مطلوب تعیین گردد.

پیام بگذارید