افراد مناسب کاشت مو سوپر ترکیبی | کاشت مو در اصفهان

مناسب ترین افراد مناسب کاشت مو سوپر ترکیبی

برای آن که بتوان نتایج مورد نیاز را بدون ایجاد مشکلاتی در بانک مو برای متقاضی فراهم کرد، توجه به شرایط متقاضیان ضروری است. علاوه بر آن که همه متقاضیان لازم است تا به الگوی ثابتی از ریزش مو رسیده باشند و عمدتا پس از 30 سال این ریزش ثابت می شود، توجه به چند ویژگی دیگر برای کاشت مو سوپر ترکیبی نیز ضروری است که از جمله مهم ترین عوامل آن که توسط کلینیک کاشت مو در اصفهان بیان شده است عبارتند از:

بهترین متقاضیان این تکنیک

آن دسته از عزیزانی هستند که وسعت ناحیه ریزش مو در آنان بسیار وسیع است به طوری که طبق صلاحدید پزشک متخصص بیشتر از 4000 گرافت مو نیاز است تا تراکم مطلوبی حاصل شود و با یک تکنیک به تنهایی جواب مورد نظر را نخواهند گرفت.

متقاضیان آقا که دچار طاسی با الگوهای مشخص مردانه شده باشند و وسعت ریزش مو بسیار باشد.

حداقل بانک مو

در صورتی که متقاضیان حداقل بانک مو را در نواحی پشت و یا کنار سر خود داشته باشند. نیز می توانند کاندید این تکنیک شوند و جهت تراکم بخشی بیشتر از ناحیه سینه و زیر ریش آنان نیز در این تکنیک استفاده می شود. برداشت 2 سانتی متر برای برداشت نواری و 5 الی 6 سانتی متر برای برداشت به روش SUT کافی خواهد بود.

متقاضی از لحاظ فیزیولوژیکی در شرایطی باشد که بتواند. حین برداشت نواری حداقل یک ساعت بدون هیچ مشکل و احساس ناراحتی بر روی شکم خود بخوابد.

اگر شما از آن دسته عزیرانی هستید که سابقاً کاندید انجام کاشت مو به روش های دیگر بوده اید. اما پاسخ مطلوبی دریافت نکرده اید، تنها پس از انجام مشاوره حضوری در کلینیک و در صورت صلاح دید پزشک متخصص می توانید کاندید تکنیک کاشت مو به روش سوپر ترکیبی باشید.

افراد مناسب کاشت مو سوپر ترکیبی |  کاشت مو در اصفهان

| برای ورود به صفحه اینستاگرام کلینیک بهین کلیک کنید |

کاندید نامناسب روش سوپرترکیبی

  1. استفاده از تکنیک FUT در این روش از کاشت، نیازمند برداشت نواری مو از بانک مو است. که به تبع آن بخیه و جای زخم نیز اتفاق می افتد. لذا آن دسته از متقاضیانی که تمایلی به داشتن بخیه و برداشت نواری از بانک مو نیستند. کاندید های مناسبی نیز برای این تکنیک نخواهند بود.
  2. شرایط متقاضی از لحاظ ایجاد زخم های کلوییدی و گوشتی بررسی می شود. چرا که محل برداشت نواری در بانک مو این مقاضیان پس از انجام تکنیک ممکن است زخم های کلوییدی ایجاد شود و ظاهر بانک مو نامطلوب جلوه دهد.
  3. ابتلا متقاضی به هرگونه بیماری خونی و یا اختلال در انعقاد خون همچون بیماری هموفیلی سبب ایجاد عوارض جانبی و خون ریزی های وسیع حین برداشت نواری FUT خواهد شد.
  4. اگر پزشک متخصص امکان ترمیم طاسی را با سایر روش های کاشت میسر بداند. هرگز استفاده از تکنیک کاشت مو به روش سوپر ترکیبی به وی پیشنهاد نمی شود.

 


جهت مشاهده فعالیت های کلینیک بهین به کانال آپارات مراجعه کنید.


سایر مطالب کاربردی :

بررسی سن مناسب کاشت مو

خونریزی بعد از کاشت مو

کاهش خونریزی بعد از کاشت مو

سوالات متداول کاشت مو به روش سوپرترکیبی

مزایا و معایب کاشت مو به روش سوپر ترکیبی