انتقال ویروس کرونا از تیم جراحی به شخص | کاشت مو در اصفهان

انتقال ویروس کرونا از تیم جراحی به شخص

آیا امکان انتقال ویروس کرونا از تیم جراحی به شخص در زمان عمل کاشت مو وجود دارد؟ عمل کاشت مو ، فرایند نسبتا طولانی است.بنابراین این نگرانی وجود دارد که در حین عمل بدلیل ارتباط نزدیکی که بیمار با دکتر و تیم پزشکی کاشت مو دارد، به ویروس کرونا مبتلا شود.

در پاسخ به این سوال باید گفت در کلینیک معتبر بهین ، سلامت تمام کادر درمانی و پزشکی تخت نظارت دقیق قرار دارد و دائما در حال بررسی است. از طرف دیگر، محیط کلینیک های زیبایی معتبر چه در دوران کرونا و چه در شرایط عادی دائما ضدعفونی شده و کاملا استریل است و در جریان اپیدمی ویروس کرونا مجهز به تجهیزات مصرفی و محافظتی از قبیل مایع ضدعفونی کننده، ماسک و دستکش می باشد.

به این ترتیب،مراجعین اعتماد بیشتری به کلینیک موردنظر کرده و نگرانی و ترس حضور در این مراکز کاهش می یابد.

انتقال ویروس کرونا از تیم جراحی به شخص |  کاشت مو در اصفهان

دوران کرونا بهترین زمان بری عمل کاشت موی طبیعی !

انجام عمل های زیبایی مخصوصا عمل پیوند مو مستلزم گذراندن دوره نقاهت و ریکاوری است. اگرچه تکنیک های جدید کاشت مو،مدت زمان این دوره را به حداقل رسانده است.با این وجود، بسیاری از افراد دوست دارند در بیرون از منزل خوب بنظر برسند. از طرف دیگر،در دوران کرونا شرایط قرنطینه امکان انجام دورکاری را برای بسیاری از افراد فراهم آورده است.به همین دلیل افراد می توانند دوران ریکاوری را در خانه بمانند و در عین حال فعالیت های شغلی خود را نیز از درون منزل انجام دهند.

بنابراین، انجام پیوند موی طبیعی در جریان اپیدمی ویروس کرونا نه تنها نگران کننده نیست،بلکه درصورتی که در یک کلینیک معتبر و تایید شده صورت گیرد، بجهت شرایط قرنطینه و در خانه ماندن می تواند نتایج بهتر و بادوام تری داشته باشد.

 


کلینیک بهین | کاشت مو در اصفهان

برای ورود به اینستاگرام کلینیک بهین کلیک کنید.

برای مشاهده‌ی فعالیت های کلینیک بهین به کانال آپارات مراجعه فرمایید.


مطالب بیشتر:

شامپو های موثر در جلوگیری از ریزش مو

بلفاروپلاستی در کلینیک بهین

دلایل ناگهانی ریزش مو در نوجوانان