انواع کاشت مو به روش بافت | کاشت مو در اصفهان

بررسی انواع کاشت مو به روش بافت

در نوشته امروز از سایت کلینیک تخصصی بهین مرکز کاشت مو در اصفهان به بررسی انواع کاشت مو به روش بافت خواهیم پرداخت. انواع روش ‌های کاشت مو با استفاده از بافت بر حسب نوع موهای انتخابی و روش اتصال به سر تقسیم‌بندی می‌شود. در حال حاضر از چندین روش برای اتصال تارهای مو به سر استفاده می‌شود. از معروف‌­ترین این موارد می­توان روش‌های چسب زدن، بافت مو و کلیپس را نام برد:
  1. در روش کلیپس از قلاب‌های متعددی برای اتصال موها در نواحی خالی سر استفاده می‌شود. اکثر مخاطبان این روش، بانوان هستند.
  2. روش دیگر، چسب زدن موها است. که با آن موها را با چسب‌های طبیعی به سر نصب می‌کنند. اگر از روش چسب زدن استفاده می­‌کنید. برای پیشگیری از عوارض بعد از ترمیم مو به روش بافت بهتر است حساسیت‌های خود را با پزشک خود در میان بگذارید.
  3. اما روش سوم، بافت است که در آن از ساقه‌های قوی و سالم موهای شخص به عنوان پایه استفاده می‌شود. به این ترتیب که رشته‌های نخ به ساقه موهای فرد متصل می‌شود. این اتصال در لابلای موها الگوی بافت مانندی دارد. به همین دلیل آن را کاشت مو به روش بافت نامیده‌اند.

علل ترک خوردن و پوسته شدن سر بعد از کاشت مو | کاشت مو در اصفهان

نحوه کاشت مو به روش بافت

فرآیند کاشت مو به روش بافت برای افرادی که نمی‌توانند از سایر متدهای کاشت مو استفاده کنند، روش مناسبی است. در واقع لازم است بدانید که پیوند مو با روش بافت، روش درمانی نیست بلکه تنها کمک می‌کند حجم موی سر بیشتر شود. در اجرای این روش، از تار موی طبیعی یا مصنوعی استفاده خواهد شد. مراحل کار به این صورت است. که ابتدا تارهای مو به شکل دسته‌ای و با نخ به هم وصل شده و سپس در بین موهای سر بافته خواهند شد. همانگونه که متوجه شدید، در پیوند مو به روش بافت، موی سر فرد به عنوان پایه اتصال دسته‌های مو استفاده خواهد شد در نتیجه لازم است فرد حداقل موی لازم را داشته باشد.

پیام بگذارید