بررسی نحوه کاشت مو میکروایمپلنت | کاشت مو در اصفهان

نحوه کاشت مو میکروایمپلنت چیست؟

در نوشته امروز از سایت کلینیک تخصصی بهین مرکز کاشت مو در اصفهان نحوه کاشت مو میکروایمپلنت را مورد مطالعه قرار میدهیم. بسیاری از افرادی که با ریزش مو و طاسی مواجهند، به دنبال روش‌های درمان و بازگشت رشد موهای خود هستند. این افراد معمولا از روش‌های نوین کاشت مو استقبال می‌کنند. اما مشکل کار اینجاست که بسیاری از مخاطبان کاشت مو، بدون هیچ تحقیقی این فرآیندها را می‌پذیرند. در حالی که برخی از روش‌های کاشت مو هیچگونه اساس علمی ندارند و به راهی برای سودجویی برخی مراکز زیبایی تبدیل شده‌اند. روش‌های کاشت مو که مورد تایید استانداردهای بین‌المللی قرار گرفته‌اند، باید در مراکز معتبر و تحت نظر پزشکان متخصص انجام گیرد. در غیر این صورت زمان و هزینه‌ای که برای آن صرف می‌کنید، بدون نتیجه خواهد بود.
یکی از روش‌هایی که امروزه با عنوان روش تضمینی کاشت مو به مخاطب معرفی می‌شود، کاشت مو میکرو ایمپلنت است.

وجود کاشت مو به روش میکرو ایمپلنت

سوالی که باید از خود بپرسید، این است که آیا پیوند مو میکروایمپلنت وجود دارد؟ یا تنها یک نام برای کسب درآمد برخی مراکز زیبایی است؟ با جستجوی مختصری در صفحات اینترنت مطالبی با عنوان روش میکروایمپلنت می‌یابید که در واقع پایه و اساسی ندارند. در واقع این مطالب تنها با هدف جذب مخاطب منتشر شده‌اند. ماجرای کاشت مو میکرو ایمپلنت در عمل همان روش میکروگرافت است. اما برخی کلینیک‌ها با هدف جذب مخاطب این نوع پیوند را به عنوان روشی نوین به متقاضیان کاشت مو معرفی می‌کنند.
بررسی نحوه کاشت مو میکروایمپلنت | کاشت مو در اصفهان
با جستجوی دقیق‌تر در مراجع علمی متوجه خواهید شد که پیوند طبیعی مو میکروایمپلنت وجود ندارد. به عبارتی این کلینیک‌ها روش میکروگرافت را برای مراجعه‌کنندگان اجرا نموده و هزینه‌های بیشتری را با نام روش میکروایمپلنت از آنان دریافت می‌کنند. در واقع افرادی که بدون هیچ تحقیقی در خصوص روش‌های کاشت مو، اقدام به درمان طاسی سر خود می‌کنند، در دام این سودجویان می‌افتند.

کاشت مو میکروگرافت یا میکروایمپلنت؟

روشی که ممکن است با نام کاشت مو میکروایمپلنت بشناسید، همان روش میکروگرافت است. روش میکروگرافت برای درمان بسیاری از مشکلات ریزش مو توسط متخصصان تجویز می‌شود. درمان ریزش مو و طاسی مو برای افرادی که با این مشکل درگیر هستند، مسئله‌ای جدی است. میکروگرافت یکی از روش‌های کاشت مو به شیوه‌ جراحی می‌باشد. روشی که پس از انجام آن به مرور شاهد رویش و رشد موها در نواحی طاس سر خواهید بود. با استفاده از تکنولوژی میکروگرافت، فرد دوباره به داشتن موهایی شاداب و پرپشت امیدوار می‌شود. این روش درمانی کاملا تضمینی، موهای از دست رفته را در یک دوره‌ یک ساله به نواحی خالی سر برمی‌گرداند. پس از گذر دوران نقاهت و رویش موها، مخاطب تارهای گسترده‌ای از موها را به صورت یکسان و کاملا طبیعی مشاهده خواهد کرد.
میکروگرافت بدون درد و در زمان 6 تا 8 ساعت برای فرد انجام می‌شود و هیچگونه عوارضی نخواهد داشت. پیوند واحد فولیکولی مو با فناوری کاشت مو میکروگرافت زیرمجموعه‌ای از روش کاشت مو FIT است. علاوه بر کاشت مو در سر، میکروگرافت روشی مناسب برای کاشت مو در نواحی ابرو، ریش و سبیل نیز می‌باشد.

پیام بگذارید