بهترین زمان برای شستشو پس از کاشت ابرو طبیعی | کاشت مو در اصفهان

بررسی بهترین زمان برای شستشو پس از کاشت ابرو طبیعی

نوشته ای که امروز در سایت کلینیک تخصصی بهین مرکز کاشت مو در اصفهان گردآوری شده است. به بررسی  بهترین زمان برای شستشو پس از کاشت ابرو طبیعی خواهیم پرداخت. به افرادی که کاشت ابرو طبیعی را پشت سر می‌گذارند، توصیه می‌شود که برای مدت ۳ روز پس از انجام فعالیت، از شستن ابرو‌های خود خودداری کنند. در این بازه زمانی، معمولا ابرو‌های شما هیچ نیازی به شستشو ندارند و در صورت برخورد آب با فولیکول‌ها، ممکن است مشکلاتی برای شما به وجود بیاید. درنتیجه بهتر است که اولین شستشو پس از پیوند ابرو، بعد از ۳ روز صورت بگیرد.

در این زمان شما باید این کار را به آرامی انجام بدهید و هیچ فشاری به ابرو‌های خود وارد نکنید چرا که گرافت‌ها هنوز به مرحله تثبیت کامل نرسیده و در شرایط حساسی به سر می‌برند. عموما پس از ۸ روز، شرایط شستشوی ابرو‌ها برای شما تقریبا عادی می‌شود و پس از سپری شدن دو هفته، می‌توانید ابرو‌های خود را درست مثل گذشته و بدون هیچ مشکلی شستشو بدهید.

بهترین زمان برای شستشو پس از کاشت ابرو طبیعی | کاشت مو در اصفهان

شامپوی مناسب برای شستشو پس از کاشت ابرو طبیعی

یکی از مسائل مهم در زمینه شستشو پس از کاشت طبیعی ابرو‌ها، به انتخاب شامپو مربوط می‌شود. بعضی از افراد ترجیح می‌دهند برای شستشو ابرو‌ها در این دوره زمانی از شامپو بچه استفاده کنند اما به طور کلی شما باید شامپویی که متخصص تجویز می‌کند را تهیه نمایید. پزشک متخصص بهتر از هر فرد دیگری از شرایط ابرو‌های شما اطلاع دارد و به خوبی می‌داند که چه شامپویی برای شما مناسب خواهد بود.

پزشک همچنین ممکن است فهرستی از شامپو‌های مناسب را برای شستشو در اختیار شما قرار بدهد و حق انتخاب را در این مورد به خود شما بسپارد. پس از کاشت ابرو طبیعی، شما باید به زیبایی ابرو‌های خود اهمیت زیادی بدهید. همچنین سلامت ابرو‌ها نیز باید از اهمیت فوق‌العاده‌ای برای شما برخوردار باشد. برای حفظ این سلامت، استفاده از شامپو‌های مناسب و استاندارد، کمک‌کننده خواهند بود. هر چند که شما نباید در اولین هفته پس از پیوند ابرو، به سراغ استفاده از شامپو بروید.

پیام بگذارید