خوراکی های مضر برای موهای کاشته شده | کاشت مو در اصفهان

خوراکی های مضر برای موهای کاشته شده

در این بین خوراکی ها و غذاهایی نیز هستند که نه تنها باعث تامین مواد مغذی و احتیاجات بدن نمی شوند بلکه باعث آسیب رساندن به بدن و از آن مهم تر موهای تازه کاشته شده می شوند. اصلاح عادات غذایی باید از قبل از عمل کاشت مو آغاز شود که در توصیه های قبل از کاشت مو در مورد آن صحبت شده است. در این مطلب به بررسی خوراکی های مضر برای موهای کاشته شده همراه با متخصص کاشت مو در اصفهان می پردازیم.

مصرف غذاهایی که باعث آسیب رساندن و جلوگیری از رشد موها می شوند را باید از هنگام انجام کاشت مو قطع کرده و آن ها را از رژیم غذایی خود حذف کنید و یا حداقل در هفته های اولیه کاشت از مصرف آن ها خودداری کنید گرچه این ترک عادات غذایی و اصلاح آن می تواند سخت باشد.

| کلینیک بهین|

خوراکی های مضر برای موهای کاشته شده | کاشت مو در اصفهان

دسته ی اول مواد غذایی

که باید برای حفظ سلامت موها آن هارا از چرخه ی غذایی تان حذف کنید فست فودها هستند. فست فود ها غذاهای فراوری شده و نامناسبی هستند که علاوه بر آسیب جدی به موهایتان باعث بروز مشکلات متعددی برای سلامتی شما خواهند شد.

نوشابه ها در هر نوع

چه رژیمی و چه غیر رژیمی دارای مواد مصنوعی هستند که برای شما مضر بوده و باید از خوردن آن ها اجتناب کنید. بجای مصرف این نوشیدنی مضر می توانید از آبمیوه های طبیعی و مفید استفاده کنید.
قند ها و مواد شیرین به علت جلوگیری از جذب پروتئین های مورد نیاز مو و همچنین جلوگیری از رشد موها به شما توصیه نمی شود.

نشاسته

نیز از دیگر موادی است که مصرف آن ها منع شده و باعث ریزش مو می شوند. نان سفید، کیک ها دارای نشاسته فراوری و تصفیه شده هستند.
غذاهای چرب همیشه از غذاهای منع شده برای حفظ سلامت انسان می باشند. غذاهای سرخ کردنی و چرب بعد از کاشت مو روند رشد موها را دچار اختلال می کنند.

| برای ورود به صفحه اینستاگرام کلینیک بهین کلیک کنید |

نوشیدنی های الکلی

مصرف نوشیدنی های الکلی بعد از کاشت مو نشان از یک رژیم غذایی نامناسب و ضعیف برای رشد موها می باشد. مصرف الکل باعث کاهش روی که یک ماده مورد نیاز برای رشد موها می باشد می شود. همچنین باعث خشک و شکنندگی موها نیز می شوند.

 


جهت مشاهده فعالیت های کلینیک بهین به کانال آپارات مراجعه کنید.


سایر مطالب کاربردی :

بررسی سن مناسب کاشت مو

خونریزی بعد از کاشت مو

کاهش خونریزی بعد از کاشت مو

سوالات متداول کاشت مو به روش سوپرترکیبی

مزایا و معایب کاشت مو به روش سوپر ترکیبی