درمان ریزش موی صورت | کاشت مو در اصفهان

درمان ریزش موی صورت آقایان

خوشبختانه هم اکنون روش‌های مختلفی به منظور درمان ریزش موی ریش و سبیل وجود دارد.که مردان می‌توانند با توجه به علت مشکل خود یکی از آن‌ها را انتخاب کرده و دوباره زیبایی را به موهای صورت خود برگردانند. چند مورد از پرطرفدارترین روش‌های درمان ریزش موی صورت آقایان در ادامه این مطلب از سایت کلینیک تخصصی بهین کاشت مو در اصفهان ذکر شده است.

قبل از معرفی این روش‌ها، نکته‌ای را متذکر می‌شویم. شما نباید به هیچ عنوان سر‌خود عمل کنید. لازم است ابتدا به یک متخصص حرفه‌ای مراجعه کنید.تا بعد از بررسی نتایج آزمایشات، علت ریزش موی صورت را تشخیص داده و براساس آن، بهترین متد درمانی انتخاب شود:

مصرف داروهای تقویتی مو سر

داروهای تقویتی تا حد بسیار بالایی می‌تواند مشکل ریزش موی ریش و سبیل آقایان را از بین ببرد. البته برای اینکه مصرف این داروها و ویتامین‌ها موثر باشد باید به بیماری خاصی با عوارض جانبی تضعیف موها، مبتلا نباشید زیرا در این صورت هر چقدر هم که ویتامین و داروهای تقویتی مصرف کنید نمی‌توانید از ریزش موهای خود جلوگیری کنید.

استفاده از روغن های تقویتی

یکی از قدیمی‌ترین و البته پرطرفدارترین روش‌ها برای درمان ریزش موی ریش و سبیل، استفاده از روغن‌های تقویتی است. این روش سنتی توانسته در طول سال‌های طولانی با ایجاد نتایج مثبت، توجه بسیاری از افراد را به خود جلب کند.

| جهت مشاهده پیج اینستاگرام کلینیک بهین کلیک کنید|

درمان ریزش موی صورت | کاشت مو در اصفهان

مزوتراپی

از آنجایی که روش‌های سنتی و قدیمی، زمان‌بر هستند و احتمال موفقیت در آن‌ها در مقایسه با روش‌های جدید، کم‌تر است لذا بسیاری از پزشکان، روش‌های مدرن‌تر و جدیدتری را برای مقابله با مشکل ریزش مو پیشنهاد می‌دهند. مزوتراپی یکی از این روش‌ها است که موفق شده رضایت اکثر مردان را در خصوص درمان ریزش ریش و سبیل به خود جلب کند.

کاشت ریش و سبیل

بهترین روش درمان ریزش موی صورت مردان استفاده از یکی از روش‌های کاشت ریش و سبیل است. مهم نیست که شما به چه دلیلی دچار ریزش مو صورت شده‌اید.بلکه می‌توانید به کمک یکی از روش‌های پیوند ریش و سبیل، به ظاهر ایده‌آل خود به صورت دائمی دست یابید. این روش در مقایسه با سایر روش‌ها، مطمئن‌تر و دائمی‌تر است.


بیشتر بخوانیم :

آشنایی با مزونیدلینگ صورت

مزایا و معایب مزونیدلینگ صورت

علت ریزش موی صورت در مردان