روشهای کاشت مو | کاشت مو در اصفهان

روشهای کاشت مو در کلینیک بهین کاشت مو اصفهان

 

روشهای کاشت مو : امروزه روشهای متفاوتی برای پیوند مو گزارش میشود ولی همه آنها را میتوان به دو دسته اساسی تقسیم کرد:

1- روش fit
2- روش fut
درهر دو روش موها عموما از پشت سر برداشته شده وقسمتهای خالی کاشته میشوند.درروش اول نیاز به تعداد محدود وکمتری تار مو برای کاشت هست ولی در روش دوم میتوان کل سر را در یک جلسه کاشت.یعنی در روش اول تعداد مشخصی تار مو برای کاشت برداشته میشود ولی درروش دوم یکباریکه ازپشت سر بیمار برداشته شده وبرای کاشت جلو سر بکار میرود.در ضمن بافت پشت سر بخوبی جراحی میشود.در روش اول احتمال از بین رفتن موهای پیوندی بیشتر است چون در جداسازی احتمال صدمه به ریشه بیشتر است.

پیوند موی طبیعی

پیوند مو به طور مستقیم به مشکل طاسی و کم مویی می پردازد. که مردان و زنان زیادی را در سراسر جهان تحت تاثیر قرار داده است. افراد قبل ازینکه از روش های کاشت و پیوند موی طبیعی بهره مند شوند باید آزمایشات تخصصی را طبق نظر پزشک خود انجام دهند. تا این اطمینان حاصل شود که فرد به بیماری دیگری مبتلا نیست و کمبود ویتامین یا تغییرات هورمونی بر سلامت او تاثیرگذار نبوده است.

همه چیز در مورد کاشت مو

کاشت مو انواع متفاوتی دارد که هرکدام از آنها تعریف خاص خود را دارند. اما پیوند مو برای چه افرادی مناسبی است؟ کاشت مو بهترین راه حل برای افرادی است که از موی بسیار ضعیفی برخوردارند و موهای آنها رشد بسیار کمی دارد و بسیار نازک است. اما اگر زمانی قصد پیوند مو را داشتید حتما قبل از عمل آمادگی خود را به دست آورید و با کلینیک مناسبی که انتخاب کرده‌اید تماس بگیرید و توصیه‌های لازم را از آنها بخواهید.

اگر داروی خاصی را مصرف میکنید در صورت اجازه پزشک به مصرف آن ادامه دهید.

فراموش نکنید که عمل کاشت بسیار مهم و حساس است و شما پس از عمل چهره جوانتر و زیباتری خواهید داشت بنابراین بهترین کلینیک را برای این کار انتخاب کنید.


خدمات کلینیک بهین

کاشت مو در اصفهان

کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی باو بدون جراحی
لیزرهای تخصصی پوست ومو

آدرس:
اصفهان، خیابان شریعتی، بعد از بیمارستان شریعتی، طبقه دوم بانک آینده
شماره تماس:
03136290689
09390605205

ایمیل: dr_mohsen_soleimani@yahoo.com
صفحه اینستاگرام: Behin clinic

پیام بگذارید