روش‌های جوانسازی پوست | کاشت مو در اصفهان

روش‌های جوانسازی پوست برای افراد زیر 40 سال

روش‌های جوانسازی پوست:افراد زیر 40 سال برای جوانسازی پوست، نیازی به کلاژن‌سازی ندارند و تنها لازم است با استفاده از روش‌هایی از کلاژن‌های موجود در پوست‌شان مراقبت شود تا پوست دفرمه و افتاده نشود. مناسب‌ترین روش‌ها برای این افراد تایتنینگ و بوتاکس پوست می‌باشند.

تایتنینگ پوست

تایتنینگ پوست روشی برای مراقبت از کلاژن‌های موجود در پوست می‌باشد که برای جلوگیری از شل شدن، افتاده شدن و یا دفرمه شدن پوست مورد استفاده قرار می‌گیرد. به طور کلی دو روش شایع برای تایتنینگ پوست وجود دارند. هایفوتراپی و CPT Thermage.

در جامعه ایران معمولا از روش هایفوتراپی بیشتر از CPT Thermage استفاده می‌شود اما CPT Thermage عملکرد و مزایای بیشتری را نسبت به هایفوتراپی بهمراه دارد. CPT Thermage کمک میکند که رشته های کلاژن شکل سه بعدی خود را بدست بیاورند لذا این کلاژن‌ها افتادگی‌های پوست را از بین برده و موجب سفت‌تر شدن پوست فرد میگردند.

در این روش انرژی به لایه های عمقی پوست نفوذ کرده، کلاژن‌های زیر پوست را بازسازی و تقویت میکند. در نتیجه‌ی انجام این درمان پوست فرد سفت‌تر و جوانتر خواهد شد. این روش، روشی کاملا غیر تهاجمی می‌باشد و عوارض چندانی را به همراه نخواهد داشت.

بوتاکس

بوتاکس که یکی از محبوب‌ترین روش‌ها برای جوانسازی پوست به حساب می‌آید، با استفاده از تزریق پروتئینی از سم ضعیف شده بوتولینیوم به صورت افراد انجام می‌گردد که در نتیجه‌ی آن چین و چروک‌ها و افتادگی‌های پوست افراد از بین رفته و پوست جوان‌تر خواهد شد. این روش امروزه بسیار مورد تایید متخصصان می‌باشد تا جایی که برخی متخصصان پوست بوتاکس را موهبت الهی می‌دانند!

البته مورد تایید بودن این روش به دو شرط اساسی بستگی دارد. اول پزشک خوب که تکنیک مناسبی را برای بوتاکس استفاده کند و دوم داروی خوب.


جهت مشاهده‌ی نمونه کارهای کلینیک بهین بهترین کلینیک کاشت مو در اصفهان در اینستاگرام کلیک کنید.
برای مشاهده‌ی کلیپ های بیشتر در خصوص فعالیت های کلینیک بهین به کانال آپارات مراجعه فرمایید.

مطالب بیشتر:

جلوگیری از عفونت و تسریع بهبودی بعد از کاشت مو FUT و FIT

دلایل ریزش ریش را بشناسید !

کاشت ریش برای افراد بدون ریش امکانپذیر است ؟