روش های جایگزین کاشت ریش | کاشت مو در اصفهان

بررسی روش های جایگزین کاشت ریش

اگر کاشت ریش خیلی تهاجمی، گران یا هر دو به نظر می رسد، چند گزینه وجود دارد که باید در نظر بگیرید. در ادامه این مطلب از سایت کلینیک تخصصی بهین مرکز کاشت مو در اصفهان به بررسی روش های جایگزین کاشت ریش خواهیم پرداخت.

ماینوکسیدیل (روگین)

ماینوکسیدیل (Rogaine) یک درمان رایج برای ریزش مو در پوست سر است، اما ممکن است در تحریک رشد مو در صورت نیز موثر باشد. حتی ماینوکسیدیل موضعی در انواع مایع و فوم به فروش می رسد. یکی از اشکالات این است که وقتی استفاده از آن را متوقف می کنید. رشد موهای جدید شما معمولا کند می شود و به طور کلی متوقف می شود. ماینوکسیدیل در ابتدا به عنوان دارویی برای کاهش استرس ایجاد شد.

مطلب پیشنهادی : ویژگی افراد برای تزریق بوتاکس

مصرف مکمل

سایر محصولاتی که ممکن است رشد موهای ریش را تقویت کنند شامل مکمل های حاوی ویتامین B بیوتین است که به رشد موی سالم کمک می کند. مکمل دیگری به نامال-کارنیتین-ال تارتارات همچنین ممکن است رشد مو را در پوست سر و صورت شما افزایش دهد.

چگونگی کاشت ریش | کاشت مو در اصفهان

رفتارهای سبک زندگی

اگرچه رشد مو تا حد زیادی توسط ژنتیک تعیین می شود، برخی از رفتارهای سبک زندگی ممکن است به شما در تسریع رشد موهای ریش کمک کند:

  • ورزش برای بهبود گردش خون، که به نوبه خود از سلامت فولیکول مو حمایت می کند.
  • از یک رژیم غذایی مناسب سرشار از پروتئین های بدون چربی، روی، آهن، غلات کامل و میوه ها و سبزیجات سرشار از ویتامین های A، B، C، D و E استفاده کنید. هر شب ۷ تا ۸ ساعت بخوابید.

صفحه اینستاگرام درمانگاه تخصصی بهین

مزایای کاشت ریش

شاید کاشت ریش برای بسیاری افراد گران و هزینه بر باشد اما برخی فواید آن می توانند تا حدودی در تصمیم گیری موثر باشند، از جمله:

  • مدل ریش منظم. شما می توانید مدل ریش خود را دقیقاً مانند مدل موهای خود انتخاب کنید.
  • رابطه جنسی، عشق و احترام. چندین مطالعه نشان می دهد که بسیاری از زنان مردانی را که موهای صورت دارند جذاب تر می دانند . در یک مطالعه در سال ۲۰۱۳، زنان مردان با ته ریش را به عنوان جذاب ترین شریک جنسی و مردان با ریش پر به عنوان مردانه ترین و بهترین پدران بالقوه ارزیابی کردند. مطالعات همچنین نشان می دهد که مردان ریش دار قوی تر از سایر مردان به نظر می رسند و احساس امنیت می کنند.
  • شما احتمالاً باید یک روز بیمار را برای خود پیوند بگذرانید که می تواند تا پنج ساعت طول بکشد. پس از آن، بدترین چیزی که می توانید انتظار داشته باشید چند روز تورم و قرمزی خفیف است. اما مهم این است که بعد از جراحی فولیکول های موی جدید شما به طور دائم پیوند می خورند، بنابراین ریش شما شبیه ریش های دیگر خواهد بود.

مطالعه بیشتر:

رایج ترین عوارض پس از کاشت مو

تاثیر استرس بر سفیدی مو

ویتامین های موثر در رشد مو

پیام بگذارید