کاشت مو با نهایت تراکم بالا | کاشت مو در اصفهان

روش های کاشت مو با نهایت تراکم بالا

پس از انجام هماهنگی‌های لازم با کلینیک تخصصی بهین کاشت مو در اصفهان و پزشک متخصص روش و زمان کاشت موی طبیعی برای شما مشخص می‌شود. دو روش رایج برای بدست آوردن فولیکول‌ها جهت انجام عمل پیوند طبیعی مو، روش‌های FUT, FIT می‌باشند. که این روش‌ها در طول زمان به روز تر و پیشرفته‌تر شده‌اند که در حال حاضر با عنوان‌هایی همچون SUT و MICRO GRAFT در حال انجام می‌باشند. طبیعتا هر چقدر که علم پیشرفت کند و هر چقدر که تکنولوژی قدم‌‌های رو به جلوی بیشتر بردارد، فرآیند پیوند موی طبیعی نیز مدرن‌تر و امروزی‌تر خواهد شد.

بهبود شرایط کاشت طبیعی مو از چند جهت قابل بررسی به نظر می‌رسد. اول اینکه با این پیشرفت‌ها، نتایج نهایی کار بهتر و طبیعی‌تر از آب در می‌آیند و دوم اینکه با این پیشرفت‌ها، عوارض جانبی بسیار کمی برای افراد اتفاق می‌افتد. هر اندازه که نتایج نهایی طبیعی‌تر باشد. و هر اندازه که عوارض جانبی کم‌تر ظاهر شوند، عمل پیوند طبیعی موی سر نیز موفق‌تر بوده است.

نکاتی در رابطه با انجام عمل کاشت مو با تراکم بالا

تعداد تار مو کاشته شده بستگی به عواملی همچون توانایی پزشک و تیم تخصصی کاشت، بانک موی فرد و روش پیوند مو دارد. انتخاب یک پزشک خوب و مجرب، تاثیر بسیار زیادی در رسیدن به نتیجه عالی دارد. افرادی که این کار را بدون تخصص و تجربه لازم انجام می‌هند. ممکن است سلامتی فرد را با مشکل مواجه کنند. بعد ازپیوند مو با استفاده از گاز استریل یا باند پوست سر شما را برای چند روز می‌پوشاند. یک عمل کاشت موی طبیعی ممکن است چهار ساعت یا حتی بیشتر طول بکشد. که این امر به عواملی همچون روش کاشت و تراکم مورد نیاز بستگی دارد. هر چه تعداد گرافت‌های برداشته شده از سر بیشتر باشد. طبیعتا عمل پیوند موی طبیعی نیز به زمان بیشتری نیاز خواهد داشت. البته انتخاب متد این عمل نیز، برای تعیین زمان نهایی موثر خواهد بود.

بیشتر بدانید: الکترولیز موهای زائد

قبل از انجام این عمل بهتر است در رابطه با نتیجه مورد نظر خود با پزشک متخصص به بحث و گفتگو بپردازید. تا از نتایج حقیقی آگاه شده و انتظارات واقعی داشته باشید. برای افرادی که علاقه‌مند به این نوع جراحی هستند لازم است تا اطلاعاتی کامل در رابطه با مراقبت‌های قبل و پس از عمل و کارهایی که باید انجام دهند کسب نمایند. در کلینیک تمام نکات لازم به بیماران گفته می‌شود. برخی از کارهایی که پس از عمل پیوند طبیعی مو انجام می‌دهید ممکن است به کاهش طول دوره درمان و بازگشت به کارهای روزانه کمک قابل توجهی کنند.

همچنین انجام برخی از این کارها است که می‌تواند موفقیت یک عمل کاشت مو را تضمین کند.

کاشت مو برای بیماران ویروسی | کاشت مو در اصفهان

| جهت مشاهده پیج اینستاگرام کلینیک بهین کلیک کنید |


بیشتر بخوانیم :

مراقبت های بعد از الکترولیز موهای زائد

کاشت مو با ربات چگونه است؟

مزایا و معایب کاشت مو آرتاس