سوالات متداول کاشت مو به روش سوپرترکیبی | کاشت مو در اصفهان

سوالات متداول کاشت مو به روش سوپرترکیبی

از آنجا که کاشت مو یک نوع عمل جراحی به حساب می آید، بنابراین لازم است در مورد بهترین روش کاشت مو با توجه به فیزیولوژی هر فرد، و اقدامات و نکات حیاتی در این مسیر اطلاعات کافی داشته باشیم. در کنار روش های متعددی که برای رفع مشکلات طاسی ارائه می شوند، یکی از مناسب ترین و بهترین روش های کاشت برای آن دسته از عزیزانی که ریزش مو وسیعی داشته اند، کاشت مو به روش سوپرترکیبی در کلینیک کاشت مو در اصفهان است که این امکان را فراهم می کند تا با بهره گیری همزمان از دو تکنیک FUT و کاشت موی SUT و امکان برداشت گرافت های مورد نیاز از بانک مو های بدن (سینه و ناحیه زیر ریش )، سطح وسیعی از طاسی درمان شود.

میزان موفقیت تکنیک های کاشت مو تا چه اندازه است؟

در صورتی که کاشت مو تحت نظر پزشک متخصص و در کلینیک مناسب که از مواد با کیفیت استفاده می گردد، انجام شود، تا 80 درصد از پیوند های انجام شده موفقیت آمیز خواهند بود.

| کلینیک بهین |

سوالات متداول کاشت مو به روش سوپرترکیبی | کاشت مو در اصفهان

آیا نتایج تکنیک کاشت مو به روش سوپرترکیبی دائمی است؟

از آنجایی که اساس این تکنیک، روش FUT است، لذا یک روش دائمی برای ریزش مو به شمار می آید چرا که فولیکول های منتقل شده به مناطق بدون مو به طور ژنتیکی کدهای ریزش مو ندارند و مجددا دچار ریزش نخواهند شد.

آیا در این تکنیک، دردی احساس می شود؟

خیر . به دلیل استفاده از بی حسی های موضعی عمدتا هیچ گونه دردی در حین کاشت مو احساس نمی شود.

حجم موهای قابل پیوند در هر جلسه از تکنیک سوپر ترکیبی چه میزان است؟

بسته به کیفیت بانک مو متقاضی، در یک جلسه امکان پیوند تا 5000 گرافت مو که معادل با حدوداً 13000 تا 16000 تار مو است نیز وجود دارد.

| برای ورود به صفحه اینستاگرام کلینیک بهین کلیک کنید |

آیا امکان استفاده از این تکنیک برای کسانی که در ناحیه شقیقه دچار عقب رفتگی شده اند نیز وجود دارد؟

در صورتی که کاندید های روش سوپر ترکیبی به درستی انتخاب شود، این تکنیک یکی از بهترین تکنیک های درمان طاسی مو وسیع خواهد بود . پزشکان هرگز این تکنیک را به کسانی که تنها در ناحیه شقیقه دچار عقب رفتگی شده باشند توصیه نمی کنند چرا که این افراد به راحتی می توانند از سایر تکنیک ها مثلا SUT به تنهایی بهره مند شوند بدون ان که مشکلی در ناحیه بانک مو برای این عزیزان ایجاد شود.

 


جهت مشاهده فعالیت های کلینیک بهین به کانال آپارات مراجعه کنید.


سایر مطالب کاربردی :

بررسی سن مناسب کاشت مو

خونریزی بعد از کاشت مو

کاهش خونریزی بعد از کاشت مو

پیش‌بینی وضعیت بانک مو برای کاشت

مزایا و معایب کاشت مو به روش سوپر ترکیبی

پیام بگذارید