کاشت مو در اصفهان | سیگار بعد از کاشت مو تاثیر مخربی دارد ؟

تاثیر سیگار و قلیان بر کاشت مو

قلیان و سیگار بعد از کاشت مو چه تاثیری بر نتیجه کاشت مو می گذارد ؟ کاشت مو از آن دسته از فعالیت های زیبایی به شمار می رود که باید توصیه ها و مراقبت های قبل از کاشت مو و پس از آن توجه کرد، یکی از توصیه هایی که معمولا قبل و بعد از کاشت مو به آن تاکید می شود استفاده نکردن از سیگار، قلیان، مواد مخدر و … می باشد . 
توجه داشته باشید که استفاده از سیگار، قلیان عوارض خطرناکی را در طولانی مدت به جای می گذارد و حتی ممکن است باعث شود انجام کاشت موی فرد به تعویق افتد و یا در شرایط حساس فرد به دلیل هموگلوبین بالا اصلا نتواند کاشت مو انجام دهد . 
شایان ذکر است در صورتی که پس از کاشت مو از سیگار و قلیان و استفاده کنید ممکن است تاثیرات منفی خود را در مرحله رویش مجدد موهای شما نشان دهد که تقریبا جبران شدنی نیست . 

بیشتر مطالعه کنید : توصیه های مهم قبل از انجام کاشت مو

 کاشت مو در اصفهان | تاثیر سیگار و قلیان بر کاشت مو

تاثیر سیگار و قلیان بر کاشت مو

1-همانطور که می دانید در تمامی روش های کاشت مو گرفت ها از بخش بانک مو برداشت می شوند یکی از دلایل آسیب رسیدن به گرفت ها نرسیدن اکسیژن به گرفت هاست که عامل آن وجود نیکوتین در بدن می باشد.
2- پس از کاشت مو اگر فرد متقاضی از سیگار و یا قلیان استفاده کند ممکن است محل برداشت آن دیر تر از حالت استاندارد التیام پیدا کند.
3-سیگار و قلیان عروق خونی را تنگ کرده و باعث اختلال در جریان خون می شوند.
4-از دیگر تاثیر سیگار و قلیان بر کاشت مو می توان به نازک شدن پوست سر در اثر استعمال آن ها اشاره کرد که در نهایت باعث می شود.
5-سیگار و قلیان تاثیرات منفی بر پیاز م و خون رسانی دارد که در نتیجه باعث می شود که از کیفیت کاشت موی شما کاسته شده و رضایت بخش نباشد
در نهایت باید عرض کنیم که به طور کلی استعمال سیگار و قلیان بسیار مضر بوده و برای سلامتی فرد زیان آور است همچنین افرادی که تمایل به انجام کاشت مو داشته و یا کاشت مو انجام داده اند باید از مصرف سیگار و قلیان خودداری کنند . 

کاشت مو در اصفهان 

ارتباط با ما