کاشت مو در اصفهان | خوابیدن با موی مرطوب باعث قارچ پوست سر می شود ؟

باور غلط خوابیدن با موهای مرطوب و قارچ

یکی از ترفندهای زیبایی این است که موهای مرطوب خود را در حوله بپیچانید. نمی‌توان گفت خوابیدن با موهای مرطوب باعث بروز بیماری قارچ پوست سر می‌شود زیرا عفونت‌های پوستی به خاطر آلودگی و یا عدم استفاده از ابزارهای مراقبت از موهای آسیب دیده رخ می‌‌دهند. قارچ پوست سر، معمولا کودکان را هدف قرار می‌دهد زیرا سیستم ایمنی پایین‌تری دارند و نسبت به عفونت‌های پوستی مستعدتر هستند .

قارچ پوست سر یکی از بیماری‌هایی به شمار می‌رود که شاید برخی از افراد به این بیماری دچار شوند و به دنبال روش‌های درمانی آن باشند. شما باید بدانید اگر این بیماری پوستی را درست در زمان مشخص شده درمان نکنید، امکان دارد که موهای خود را از دست بدهید و دچار آلوپسی شوید به همین دلیل باید به این بیماری اهمیت بسیاری دهید. این بیماری واگیردار می‌باشد و به همین دلیل از فردی به فرد دیگر منتقل می‌گردد. به طور کلی باید بدانید قارچ کف سر انواع مختلفی دارد و هر یک از انواع آن ویژگی‌های مختلفی دارد، شما باید برای اینکه آنها را از بین ببرید آشنایی لازم را در مورد آنها به دست آورید .

 کاشت مو در اصفهان | خوابیدن با موی مرطوب باعث قارچ پوست سر

درمان افراد مبتلا به قارچ سر

بیشتر پزشکانی که این بیماری  را درمان می‌نمایند داروهای مخصوصی را که ضد قارچ هستند را معرفی می‌کنند تا افراد از آنها استفاده نمایند. خوراکی‌ها و داروهایی که افراد باید برای از بین بردن قارچ مورد استفاده قرار دهند. بسیار خاص و ویژه است و به همین دلیل پزشک بعد از اینکه شدت قارچ کف سر شما را تشخیص دهید . یکی از آنها را به شما معرفی می‌کند . تا با مصرف آن قارچ‌های سر شما از بین برود.

مطلب پیشنهادی مرتبط : 

کلینیک بهین 

پیام بگذارید