کاشت مو در اصفهان | قبل و‌بعد از کاشت موی طبیعی

تصاویر قبل و‌بعد از کاشت موی طبیعی در کلینیک تخصصی کاشت مو در اصفهان

قبل و‌بعد از کاشت موی طبیعی :

 

 

در عمل کاشت مو از چه موهایی استفاده خواهد شد ؟

یکی از مهم‌ ترین و اصلی‌ ترین نکات حین عمل کاشت مو این است که موهایی که برای کاشت انتخاب می‌شود را از چه ناحیه ‌ای استخراج نمایند و در واقع اینکه فولیکول‌ های موردنیاز برای عمل پیوند مو از چه محلی تامین خواهد شد بسیار حائز اهمیت است.

در طول آزمایشات و ارزیابی ‌های مختلفی که از بدن بیمار مراجعه‌ کننده انجام میشود ناحیه اهدای فولیکول‌ های مو مشخص خواهد شد.

در بیشتر مواقع فولیکول‌ های برداشت ‌شده برای عمل پیوند از پشت گردن استخراج خواهد شد و اگر این ناحیه دارای فولیکول مورد نظر نباشد به ‌ناچار از فولیکول‌ های نواحی دیگری مانند ریش، چانه و درنهایت پشت بدن، شانه ‌ها، ساق پا و ناحیه قفسه سینه استفاده خواهد شد.

بیمارانی که با مشکل طاسی روبرو هستند و قصد عمل پیوند مو را دارند به‌عنوان اولین گزینه موهای منطقه پشت گردن آنها بررسی خواهد شد و اگر مقدار کافی فولیکول سالم وجود داشته باشد عمل انجام خواهد شد.

البته این موضوع خالی از لطف نیست که اگر بیمار با موضوع کم ‌پشت شدن موهای ریش خود مشکلی نداشته باشد، یکی از بهترین ناحیه های اهدای مو و فولیکول، متعلق به ناحیه ریش است و کیفیت نهایی بسیار مناسب خواهد بود.


کلینیک تخصصی کاشت مو و پوست بهین

کاشت مو در اصفهان

کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی باو بدون جراحی
لیزرهای تخصصی پوست ومو

آدرس:
اصفهان، خیابان شریعتی، بعد از بیمارستان شریعتی، طبقه دوم بانک آینده
شماره تماس:
03136290689
09390605205

ایمیل: dr_mohsen_soleimani@yahoo.com
صفحه اینستاگرام: Behin clinic

 

پیام بگذارید