مراقبت های قبل از کاشت ریش|کاشت مو در اصفهان
توصیه کلینیک تخصصی کمراقبت های قبل از کاشت ریش:

در روزی که قرار است کاشت ریش انجام شود، حتماً لباس گشاد و دکمه‌دار بپوشید تا بتوانید به راحتی آن را عوض کنید. فراموش نکنید که اگر قرار باشد لباس را از سر تعویض کنید، به صورت فشار وارد شده و این مسئله برای فولیکول‌های تازه پیوند شده، خطرناک است.

حداقل 24 ساعت قبل از کاشت، قهوه و کلیه نوشیدنی‌های حاوی کافئین را مصرف نکنید؛ زیرا هم خونریزی بیشتر شده و هم حساسیت بدن را نسبت به داروهای مصرفی در طول پیوند ریش، بیشتر می‌کنند.

اگر به داروی خاصی حساسیت داشته و یا اینکه تجربه حساسیت به ماده بیحسی دارید، حتماً باید این موضوع را به پزشک خود اطلاع دهید.زیرا در این صورت احتمال خونریزی بیشتر میشود به خصوص اگر روش مورد استفاده برای کاشت، وابسته به جراحی باشد.

مصرف داروهای ضد التهاب، به مدت یک هفته قبل از کاشت ریش و سبیل ممنوع است.

برای افرادی که دچار بیماری‌هایی همانند بیماری‌های قلبی یا فشار خون هستند، پزشک، داروهایی تجویز می‌کند که مدتی قبل از کاشت ریش باید مصرف نمایند.

طبق برنامه، این داروها را استفاده کنید.

مصرف دخانیات، حداقل یک ماه قبل از کاشت ریش و سبیل ممنوع است.

استفاده از داروهای رقیق کننده خون، به مدت دو هفته قبل از کاشت ریش ممنوع است.

شب قبل از کاشت ریش و سبیل، حتماً استحمام کنید. این مسئله از دو جنبه حائز اهمیت است. از یک‌سو شما بعد از کاشت ریش، زمانی میتوانید دوش بگیرد که پزشک اجازه دهد. پس روز قبل به حمام بروید تا بدن تمیز باشد. از سویی دیگر، پوست صورت باید به طور کامل تمیز و عاری از آلاینده ها و میکروب‌ها باشد تا خطر عفونت کمتر شود.

در صورتی که از مولتی‌ویتامین‌ها و به ویژه ویتامین‌های B و E استفاده می‌کنید، یک هفته قبل از کاشت ریش، مصرف آنها را ترک کنید .

 

 

با مدیریت دکتر محسن سلیمانی

دارای گواهینامه ISO 9001/2008 از نوبل انگلستان .

آدرس : اصفهان، خیابان شریعتی، بعد از بیمارستان شریعتی، طبقه دوم بانک آینده .

️تلفن :  ۰۳۱۳۶۲۹۰۶۸۹

همراه : ۰۹۳۹۰۶۰۵۲۰۵

صفحه اینستاگرام کلینیک تخصصی کاشت مو ولیزر پوست بهین : Behin clinic

پیام بگذارید