مزایای کاشت مو به روش میکروایمپلنت | کاشت مو در اصفهان

بررسی مزایای کاشت مو به روش میکروایمپلنت

مقاله ای که امروز در سایت کلینیک تخصصی بهین مرکز کاشت مو در اصفهان منتشر شده است. به بررسی مزایای کاشت مو به روش میکروایمپلنت خواهیم پرداخت. بسیاری از افرادی که با ریزش مو و طاسی مواجهند، به دنبال روش‌های درمان و بازگشت رشد موهای خود هستند. این افراد معمولا از روش‌های نوین کاشت مو استقبال می‌کنند. اما مشکل کار اینجاست که بسیاری از مخاطبان کاشت مو، بدون هیچ تحقیقی این فرآیندها را می‌پذیرند.

در حالی که برخی از روش‌های کاشت مو هیچگونه اساس علمی ندارند و به راهی برای سودجویی برخی مراکز زیبایی تبدیل شده‌اند. روش‌های کاشت مو که مورد تایید استانداردهای بین‌المللی قرار گرفته‌اند، باید در مراکز معتبر و تحت نظر پزشکان متخصص انجام گیرد. در غیر این صورت زمان و هزینه‌ای که برای آن صرف می‌کنید، بدون نتیجه خواهد بود. یکی از روش‌هایی که امروزه با عنوان روش تضمینی کاشت مو به مخاطب معرفی می‌شود، کاشت مو میکرو ایمپلنت است.

میکروایمپلنت یا میکروگرافت برای کاشت مو بهتر است؟

روشی که ممکن است با نام کاشت مو میکروایمپلنت بشناسید، همان روش میکروگرافت است. روش میکروگرافت برای درمان بسیاری از مشکلات ریزش مو توسط متخصصان تجویز می‌شود. درمان ریزش مو و طاسی مو برای افرادی که با این مشکل درگیر هستند، مسئله‌ای جدی است. میکروگرافت یکی از روش‌های کاشت مو به شیوه‌ جراحی می‌باشد. روشی که پس از انجام آن به مرور شاهد رویش و رشد موها در نواحی طاس سر خواهید بود. با استفاده از تکنولوژی میکروگرافت، فرد دوباره به داشتن موهایی شاداب و پرپشت امیدوار می‌شود. این روش درمانی کاملا تضمینی، موهای از دست رفته را در یک دوره‌ یک ساله به نواحی خالی سر برمی‌گرداند. پس از گذر دوران نقاهت و رویش موها، مخاطب تارهای گسترده‌ای از موها را به صورت یکسان و کاملا طبیعی مشاهده خواهد کرد.

این مطلب را نیز مطالعه کنید : دلایل ترک و شیار سر پس از عمل کاشت مو

مزایای کاشت مو به روش میکروگرافت

حال که متوجه شدید روش میکروایمپلنت همان روش میکروگرافت است؛ بهتر است در خصوص مزیت‌های این روش کاشت اطلاعاتی داشته باشید. برخی از مهم‌ترین مزیت‌های کاشت مو به روش میکروگرافت عبارتند از:

کاشت مو به صورت غیرتهاجمی:

در این روش پزشک متخصص با استفاده از هولدرهای برقی اقدام به برداشت مو از ناحیه بانک مو می‌کند؛ به همین سبب در ناحیه بانک مو جراحت ایجاد نمی‌شود و این روش به صورت غیرتهاجمی و با کمترین میزان خونریزی انجام می‌شود.

نیاز به تعداد جلسات کمتر:

سرعت عمل در این روش کاشت، نسبت به بسیاری از روش‌ها بیشتر است در نتیجه در تعداد جلسات کمتری کاشت مو به پایان می‌رسد.

مزایای کاشت مو به روش میکروایمپلنت | کاشت مو در اصفهان
عدم ایجاد اسکار:

به دلیل غیرتهاجمی بودن این روش، فرد در این روش شاهد زخم‌های عیق و ایجاد اسکار در محل کاشت و بانک مو نخواهد بود.

ایمن بودن:

این روش کاملاً ایمن است و مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا و CE اروپا قرار گرفته است.

پیشرفته بودن روش:

این روش کاشت کاملاً پیشرفته است و برای برداشت مو از هولدرهای اتوماتیک یا روش تریکوفیتیک اسکارلت استفاده می‌کنند. کاشت مو در محل بی مو یا کم مو نیز با استفاده از میکروایمپلنتر انجام می‌شود. پیشرفته بودن این روش باعث شده است تا تراکم موها بعد از کاشت به حد مطلوبی برسد.

میکروگرافت بدون درد و در زمان 6 تا 8 ساعت برای فرد انجام می‌شود و هیچگونه عوارضی نخواهد داشت. پیوند واحد فولیکولی مو با فناوری کاشت مو میکروگرافت زیرمجموعه‌ای از روش کاشت مو FIT است. علاوه بر کاشت مو در سر، میکروگرافت روشی مناسب برای کاشت مو در نواحی ابرو، ریش و سبیل نیز می‌باشد.

درمانگاه تخصصی بهین را در اینستاگرام دنبال کنید

ریزش شدید موها و بروز طاسی به مرور زمان منجر به کاهش اعتماد بنفس در افراد می‌شود. چندان تفاوتی نمی‌کند مخاطب این مشکل مردان باشند یا زنان. در هر صورت، ریزش موها مشکلی است که باید به موقع متوقف و درمان شود. بازگشت موها تغییرات محسوسی در چهره ایجاد می‌کند. این به نوبه‌ خود باعث تقویت اعتماد بنفس و روحیه‌ بهتر افراد می‌شود. اما این افراد باید در نظر داشته باشند که روش‌های کاشت مو و زیبایی همواره مسیری برای خالی کردن جیب‌های شما توسط برخی سودجویان است.

بسیاری از افرادی که ساده‌لوحانه تبلیغات را باور می‌کنند، همواره هدف کلاهبرداران هستند. کاشت مو میکروایمپلنت یکی از تکنیک‌های جدید سودجویی است که تنها با هدف جذب مشتری به مخاطبان معرفی می‌شود. به متقاضیان کاشت طبیعی مو توصیه می‌شود ابتدا با اطلاعات کامل اقدام به پیوند مو نمایند. همچنین از روش‌هایی همچون میکروگرافت که بازدهی خود را ثابت کرده است، استفاده نمایند.

 

پیام بگذارید