مزایای کاشت مو به روش نئوگرافت | کاشت مو در اصفهان

مزایای کاشت مو به روش نئوگرافت

هر روش جدید تری که ارائه شده است.سعی بر آن بوده که مشکلات قبلی که در سایر روش های کاشت مو وجود داشته را برطرف نماید. کاشت مو به روش نیوگرافت یکی از جدیدترین و متفاوت ترین نمونه از روش های کاشت مو به شمار می رود. نئوگرافت بدون شک یکی از روش هایی است که در آینده حرف های بسیار بیشتری نسبت به سایر روش های کاشت مو دارد. زیرا در این روش اغلب کارها به صورت اتوماتیک انجام می شود.و پزشک متخصص وظیفه تنظیم پارامتر ها را بر عهده دارد.در این مطلب از سایت کلینیک بهین، کلینیک کاشت مو در اصفهان قصد داریم مزایای کاشت مو به روش نئوگرافت را بررسی کنیم.

سرعت بالا

یکی از بهترین مزایای کاشت مو به روش نئوگرافت داشتن سرعت عمل بسیار بیشتر نسبت به سایر روش های کاشت مو می باشد. زیرا معمولا در سایر روش ها پزشک متخصص به صورت دستی عملیات کاشت مو را انجام داده. در صورتی که در روش نئوگرافت این کار توسط بازوی روباتیک انجام می شود. بدین ترتیب روبات می تواند با سرعتی به مراتب بیشتر از دست انسان این کار را انجام دهد. این موضوع باعث می شود تا افرادی که می خواهند موهای خود را ترمیم نمایند، وقت کمتری را برای این کار صرف نمایند.

کمترین میزان تهاجم و آسیب رسانی

روش نئوگرافت را می توان یکی از بهترین روش ها برای کاشت مو دانست. زیرا با کمترین میزان تهاجم این کار انجام می شود. بدین ترتیب معمولا افراد بیشتری تمایل به استفاده از این روش را دارند. زیرا برخی از روش های قدیمی تر از نظر تهاجمی تفاوت های بسیار زیادی داشته و باعث مشکلاتی در پوست سر شده و این موضوع باعث می شد تا دوران نقاهت پس از عمل نیز بسیار بیشتر شود. در حالی که روش نئوگرافت با کمترین تهاجم صورت گرفته و دوران نقاهت این عمل نیز بسیار کوتاه تر از سایر روش ها می باشد.

طبیعی بودن موها

کیفیت کاشت مو به روش نئوگرافت از سایر روش ها بسیار بالاتر می باشد. از این رو معمولا موهای کاشته شده به روش نئوگرافت بسیار طبیعی تر از موهای بوده که به روش های دیگر کاشته می شوند. معمولا پس از کاشتن مو به روش نئوگرافت هیچ گونه ناهماهنگی بین موها دیده نمی شود. این موضوع باعث شده تا اغلب افراد این روش را به خاطر کیفیت بیشتر انتخاب نمایند. زیرا هر چه کیفیت کاشت مو بیشتر باشد، می توان با اطمینان خاطر بیشتری در جامعه حضور یافت. از این رو افرادی که می خواهند اعتماد به نفس بیشتری داشته باشند، روش نئوگرافت را انتخاب می نمایند.

| جهت مشاهده پیج اینستاگرام کلینیک بهین کلیک کنید |

مزایای کاشت مو به روش نئوگرافت | کاشت مو در اصفهان

تراکم بالا

تراکم بالا یکی دیگر از مزایای کاشت مو به روش نئوگرافت به شمار می رود. زیرا معمولا دقت و ظرافت بسیار بالایی در این روش به کار گرفته می شود. با توجه به وجود تصاویر بسیار با کیفیت از محل برداشت و همچنین محل کاشت مو، می توان هم از کم پشت شدن بانک مو یا همان ناحیه پشت سر جلوگیری نمود و هم میزان تراکم را بیشتر از سایر روش ها انتخاب نمود. بدین ترتیب افرادی که کاشت مو به روش نئوگرافت را تجربه کرده اند. از انجام این عمل رضایت بسیار بالایی داشته و این موضوع باعث شده تا این روش را به دوستان و آشنایان خود نیز به عنوان روشی کاملا علمی و موفق معرفی نمایند.


بیشتر بخوانیم :

دلایل ریزش ابروها بعد از کاشت

جلوگیری از ریزش ابروها پس از کاشت

کاشت مو در پوست دارای اسکار

کاشت مو به روش نیوگرافت