مزایای کاشت مو به روشFCI | کاشت مو در اصفهان

مزایای کاشت مو به روشFCI

استفاده از این روش کاشت مو مزایای زیادی نسبت به سایر روش‌های کاشت موی دیگر مانند کاشت مو SUT، کاشت مو به روش میکروگرافت و غیره دارد. تمام روش‌های درمانی و جراحی موجود برای ترمیم مو اشکالاتی دارند و تلاش جدی برای پیشرفت‌ها وجود دارد. در این روش کاشت مو برخلاف روش‌های دارویی افزایش مو، رشد موها و زیاد شدن آن‌ها دائمی خواهد بود.در این مطلب از سایت درمانگاه تخصصی بهین کاشت مو در اصفهان قصد داریم مزایای کاشت مو به روشFCI را بررسی کنیم.

همچنین یکی از مزایای بسیار بزرگ این روش کاشت مو، حجم موهای کاشت شده است. در روش‌های دیگر کاشت مو، به همان اندازه که فولیکول‌های مو برداشت می‌شدند، در داخل سر کاشت می‌شدند. علت این مسئله این بود که فولیکول‌های بیرون آمده از پشت سر را مسقیما در سر کاشت می‌کردند. همین امر باعث می‌شد که رشد موها در بخش کم پشت یا طاس سر، محدود باشد. اما در کاشت مو به روش FCI موهای کاشته شده دچار محدودیت نیستند. این روش، این ویژگی خود را مدیون استفاده از کاشت آزمایشگاهی و بانک مو هستند.

همچنین حجم فولیکل‌های دریافتی از بدن در این روش کمتر از حالت عادی است. همین مسئله باعث شده مدت زمانی که برای بیرون آوردن مو صرف می‌شود نیز کمتر باشد و طبیعتا دردی که ممکن است اشخاص حین عمل بیرون آوردن فولیکول تجربه می‌کنند کم‌تر باشد.

از دیگر مزایای استفاده از این روش، عدم باقی نماندن زخم و سوراخ، خراش‌های پوستی برای بیمار است. پس از این که از این روش کاشت مو استفاده کردید، موهای شما حالتی طبیعی خواهند داشت و همچنین و حتی می‌توان گفت از حالت پیش از ریزش نیز پرپشت‌تر، خوش‌رنگ‌تر و زیباتر هستتند.

| جهت مشاهده پیج اینستاگرام کلینیک بهین کلیک کنید |

مزایای کاشت مو به روشFCI | کاشت مو در اصفهان

کاشت مو به روش FCI برای چه افرادی مناسب است؟

همه روش‌های کاشت مو را همه افراد نمی‌توانند انجام بدهند. با این حال، این روش کاشت مو به خاطر این که بسیار روش مدرنی است و از جدیدترین دستاوردهای علوم کاشت مو و بهترین دستگاه‌های آزمایشگاهی استفاده می‌کند، امکان تغییرات زیادی را روی فولیکول‌های مو به پزشکان می‌دهد. همین مسئله باعث می‌شود که طیف وسیعی از افراد بتوانند به راحتی از این روش استفاده کنند. به عنوان مثال افرادی که توانایی انجام روش‌های دیگر را به علت نازک بودن جنس موهای خود ندارند، می‌توانند از این روش استفاده کنند چرا که امکان تقویت موها در هنگام رشد در آزمایشگاه وجود دارد.

همچنین ویژگی‌های دیگری نیز در این روش قابل دستکاری است. افرادی که جنس موهای آن‌ها بسیار خشک یا نرم و یا چرب است نیز می‌توانند از این روش استفاده کنند. با این حال، نمی‌توان گفت که این روش برای همه افراد قابل انجام است چرا که کاشت مو به صورت کلی برای تعدادی از افراد جوابگو نیست و بدن آن‌ها و یا شرایط سر آن‌ها امکان رشد را به آن‌ها نمی‌دهد.

این افراد معمولا افرادی هستند که دچار بیماری‌های خاص پوست و مو شده‌اند و یا در معرض اشعه‌های رادیواکتیو شدید قرار گرفته‌اند. جدی از این افراد، تقریبا اکثر افراد می‌توانند از این روش کاشت مو استفاده کنند و موهای خود را پرپشت، زیبا کنند و زیبایی را به چهره خود برگردانند.


بیشتر بخوانیم :

درمان سردرد پس از کاشت مو

پیشگیری از سر درد پس از کاشت مو

آیا نتایج کاشت مو دائمی است؟

کاشت مو به روش FCI