مزایای و معایب کاشت مو به روش سوپر ترکیبی | کاشت مو در اصفهان

مزایا و معایب کاشت مو به روش سوپر ترکیبی

امروزه در شرایط زندگی مدرن ما، میلیون ها نفر از هر جنسیتی به دلایلی مختلف همچون ارث، تغذیه نامناسب، استرس، خواب ناکافی، اختلالات هورمنی و مصرف برخی داروها از ریزش مو رنج می برند. یکی از چالش های اساسی کسانی که از این مسئله رنج می برند، کاشت مو است. در این مطلب قصد داریم تا بیشتر با مزایا و معایب کاشت مو به روش سوپر ترکیبی آشنا شویم.

از آنجا که کاشت مو یک نوع عمل جراحی به حساب می آید، بنابراین لازم است. در مورد بهترین روش کاشت مو با توجه به فیزیولوژی هر فرد، و اقدامات و نکات حیاتی در این مسیر اطلاعات کافی داشته باشیم. در کنار روش های متعددی که برای رفع مشکلات طاسی ارائه می شوند، یکی از مناسب ترین و بهترین روش های کاشت برای آن دسته از عزیزانی که ریزش مو وسیعی داشته اند، کاشت مو به روش سوپر ترکیبی است که این امکان را فراهم می کند تا با بهره گیری همزمان از دو تکنیک FUT و کاشت موی SUT و امکان برداشت گرافت های مورد نیاز از بانک مو های بدن (سینه و ناحیه زیر ریش )، سطح وسیعی از طاسی درمان شود. در ادامه به بررسی مزایا و معایب این روش می پردازیم:

مزایای کاشت مو به روش سوپر ترکیبی

مهم ترین نکته ای که این تکنیک را از سایر روش های کاشت متمایز می کند. امکان پیوند تعداد بالای گرافت مو در هر جلسه است
تکنیک سوپر ترکیبی یکی از مناسب ترین روش های ترمیم طاسی برای متقاضیانی است. که دچار وسعت بالایی از طاسی سر هستند و می توانند با هزینه ای اقتصادی تر و در بازه زمانی نسبتا کوتاه تر نتایج مطلوبی دریافت کنند. امکان پیوند تعداد 5000 گرافت در هر جلسه بسته به کیفیت بانک مو وجود دارد.

مزایای و معایب کاشت مو به روش سوپر ترکیبی | کاشت مو در اصفهان
معایب تکنیک کاشت مو به روش سوپر ترکیبی

در حالی که این تکنیک برای ترمیم طاسی سرهای وسیع بسیار مناسب تر است. اما عوارض جانبی اجتناب ناپذیری نیز به دلیل برداشت نواری ایجاد خواهد شد که عبارتند از :

ایجاد جای زخم در محل بانک مو (ناگفته باقی نماند. که با کاشت تعدادی گرافت مو در اطراف این ناحیه، تا حدودی می توان اسکار باقی مانده را پوشاند) .
دوره نقاهت به نسبت طولانی تری دارد. که نیازمند مراقبت های بیشتر به منظور کاهش احتمال عوارضی چون عفونت های ویروسی می باشد.
در موارد اندکی امکان ایجاد کیست و التهاب در فولیکول های مو (فولیکولیت) نیز وجود دارد.
خون ریزی، تورم، احساس درد در پوست سر و احتمال ایجاد بی حسی در برخی متقاضیان گزارش شده است.

 


کلینیک بهین | کاشت مو در اصفهان

برای ورود به اینستاگرام کلینیک بهین کلیک کنید.

برای مشاهده‌ی فعالیت های کلینیک بهین به کانال آپارات مراجعه فرمایید.


مطالب بیشتر:

ریزش مو در زنان و دختران جوان

بیماری‌های زمینه‌ای ریزش مو چیست؟

عوامل میزان تراکم مناسب کاشت موی طبیعی

مراحل کاشت مو به روش سوپر ترکیبی

موثرترین روش های تقویت مو بعداز کاشت مو