معایب روش Micro FIT | کاشت مو در اصفهان

معایب روش Micro FIT

احتمالاً می‌دانید که در کاشت مو دو روش اصلی FIT و FUT وجود دارد. سایر روش‌های کاشت مو تکنیک‌های بهبود یافته از یکی از این دو روش هستند. هرکدام از این دو روش یک مزیت و یک محدودیت اصلی دارند که همراه با متخصص کاشت مو در اصفهان به معایب روش Micro FIT می پردازیم:

در روش Micro FIT اولین هدف ما برطرف کردن مشکل کیفیت گرافت‌ها بوده است. استفاده از دستگاه و ابزار دقیق‌تر در این راه به ما کمک کرده است. در بین روش‌های FIT و SUT، روش MFIT بهترین کیفیت گرافت‌ها را دارد. اما چه در روش Micro FIT و چه در ربات کاشت موی ARTAS، هنوز هم کیفیت گرافت‌ها از روش FUT کمتر است.

محدودیت دیگر ما در روش Micro FIT سرعت کار است. در روش FUT می‌توان ۱۰۰۰ گرافت را در ۱ ساعت برداشت کرد و پیوند زد. ولی در روش Micro FIT برای پیوند ۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ گرافت باید ۲ تا ۴ ساعت وقت صرف شود. این اتفاق باعث می‌شود که فولیکول‌ها مدت بیشتری خارج از بدن باشند و احتمال آسیب دیدنشان کمی بیشتر شود. به همین خاطر بهتر است کاشت مو با روش‌های FIT، SUT و Micro FIT در دو روز انجام شود.

معایب روش Micro FIT | کاشت مو در اصفهان

آیا Micro FIT بهترین روش کاشت مو است؟

خیر. Micro FIT جدیدترین روش کاشت مو در ایران محسوب می‌شود ولی لزوماً بهترین نیست. بهترین روش کاشت مو باید با توجه به نیازها و شرایط شما تعیین شود. در جلسه مشاوره پزشک متخصص با معاینه‌ی دقیق و بررسی نیازهای شما یکی یا چند روش کاشت مو را به عنوان مناسب‌ترین روش‌ها به شما پیشنهاد خواهد کرد.

| برای ورود به صفحه اینستاگرام کلینیک بهین کلیک کنید |

هزینه‌ی روش Micro FIT چقدر است؟

هزینه کاشت مو به عواملی همچون تبحر پزشک، تیم پزشکی، روش کاشت مو، مدت زمان انجام کاشت مو، مقدار گرافت برداشت شده و کاشت شده بستگی مستقیم دارد. ارزان ترین روش کاشت مو در حال حاضر کاشت مو به روش FUT می باشد. کاشت مو به روش ترکیبی در رتبه بعدی و پرهزینه ترین روش کاشت موی حال حاضر ایران روش کاشت موی FIT استاندارد می باشد.

از آنجایی که کاشت مو به روش MFIT یک روش انحصاری و کاملا مدرن می باشد، تعداد معدود و اندکی جراح کاشت مو وجود دارد که می توانند این روش را با بهترین نتیجه انجام دهند. این مسئله باعث شده که هزینه انجام این روش بالاتر از سایر روش های کاشت مو باشد. همچنین تکنیک استفاده از این روش و مدت زمان صرف شده و تیم پزشکی آن نیز عامل افزایش قیمت این روش می باشد.


جهت مشاهده فعالیت های کلینیک بهین به کانال آپارات مراجعه کنید.


سایر مطالب کاربردی :

شوره مو بعد از کاشت مو

مراحل کاشت مو به روش Micro FIT

کاهش خونریزی بعد از کاشت مو

سوالات متداول کاشت مو به روش سوپرترکیبی

نکات پیش از کاشت موی سوپرترکیبی

پیام بگذارید