میزان ماندگاری نتایج کاشت ابرو | کاشت مو در اصفهان

بررسی میزان ماندگاری نتایج کاشت ابرو

اصولا یکی از اهدافی که افراد در عمل پیوند ابرو در جستجوی آن هستند دائمی بودن نتایج آن است. در نوشته امروز از سایت کلینیک تخصصی بهین مرکز کاشت مو در اصفهان میزان ماندگاری نتایج کاشت ابرو را مورد مطالعه قرار میدهیم. از همین رو اغلب در همان جلسه نخست این پرسش را مطرح می‌کنند که آیا عمل کاشت ابرو دائمی است یا این که فقط محدود به مقطع خاصی می‌باشد. ممکن است در برخی موارد و به خصوص دو سال پس از انجام عمل پیوند طبیعی مجددا ریزش ابروها شروع شود.
بنابراین بر خلاف چیزی که در تعریف ماهیت این نوع عمل بیان می‌کنند که عمل کاشت ابرو می‌تواند به نوعی یک عمل دائمی به شمار بیاید لازم است این تعریف بدین صورت اصلاح شود که هر چند این عمل در زمره عمل‌های جراحی با ماندگاری بالا محسوب می‌شود با این وجود چنین نیست که رویش مجدد ابرو بعد از کاشت مادام‌العمر تلقی شود. در واقع وجود عواملی از قبیل مهارت، دانش و تجربه جراح، وجود بیماری‌ها ، برخی عوارض و حتی آثار جراحت ناشی از حوادث مختلف می‌تواند موجب شود تا ماندگاری موهای کاشته شده کوتاه‌تر شود. با این وجود نباید منکر این قضیه شد که در صورت موفقیت آمیز بودن عمل آثار و نتایج این عمل ممکن است تا سال‌ها پس از آن باقی بماند.

میزان ماندگاری نتایج کاشت ابرو | کاشت مو در اصفهان

نتیجه کاشت ابرو بعد از یک ماه

شاید عجله داشته باشید تا هر چه زودتر بفهمید که بعد از کاشت ابرو چه اتفاقی می‌افتد یا حتی بخواهید در همان ماه نخست شاهد چهره جدید خودتان باشید. با این وجود توصیه می‌کنیم شکیبا باشید چرا که دستیابی به نتایج دائمی به خصوص در پیوند طبیعی ابرو نیازمند صبر و شکیبایی بیشتری است. در یک ماه اول بعد از کاشت ابرو ممکن است شاهد رشد ابروها به صورت نامحسوسی باشید. همچنین در این مرحله رنگ قرمز موضعی که عمل در آن انجام گرفته است رفع گردیده و پوست به حالت طبیعی خود برمی‌گردد. استارت ریزش مو نیز به تدریج از یک ماه بعد از عمل پیوند ابرو انجام می‌گیرد. بنابراین مشاهده علائمی از این قبیل در ماه نخست پس از عمل اصلا نباید برای فرد ناخوشایند باشد. همچنین ممکن است در برخی مواقع در موضع کاشت احساس خارش داشته باشید که می‌تواند نشانه خوبی برای بهبود زخم در این ناحیه باشد.

نتیجه کاشت ابرو بعد از سه ماه

حدود سه ماه پس از کاشت ابرو فاز ریزش کاشت ابرو وارد مرحله جدیدی می‌شود. این همان مرحله‌ای است که در آن آناژن افلوویوم نیز روی می‌دهد. در این مرحله فولیکول‌هایی که در جریان عمل ایمپلنت ابرو کاشته شده‌اند به نوعی دچار شوک ریزشی شده و چنین حالتی می‌تواند در صورتی که فرد از قبل توجیه نشده باشد این قضیه موجب نگرانی وی شود در حالی که این شرایط کاملا طبیعی بوده و برای رشد موهای ابرو ضروری می‌باشد. این نوع ریزش نه تنها نباید موجب دغدغه افرادی شود که عمل پیوند ابرو را انجام داده‌اند بلکه می‌تواند خبر از موفقیت عمل بدهد. در این مرحله همچنین عوارض ناشی از عمل یا اسکار و جای زخم برطرف شده و روند رشد موها آغاز می‌شود. در ماه سوم به بعد باید انتظار داشته باشید تا روند رشد موها شتاب بیشتری بگیرند و به تدریج ابروها از حالت قبلی خارج شده و متراکم‌تر خواهند شد.

پیام بگذارید