میزان ماندگاری و عوارض مصرف ژل آلاینا | کاشت مو در اصفهان

میزان ماندگاری و عوارض مصرف ژل آلاینا

مطلب امروز سایت کلینیک تخصصی بهین مرکز کاشت مو در اصفهان به مطالعه میزان ماندگاری و عوارض مصرف ژل آلاینا خواهد پرداخت.

عوارض جانبی مصرف ژل آلاینا

تقریبا هیچ نوع فعالیت زیبایی وجود ندارد که هیچ عوارضی به دنبال نداشته باشد اما عوارض ناشی از تزریق ژل آلاینا، بسیار ناچیز و محدود است. به اندازه ای که حتی می توان این آثار جانبی را تقریبا نادیده گرفت.
پس از تزریق ژل آلاینا، شما برای چند روز عارضه هایی مثل کبودی، تورم و یا التهاب پوستی را مشاهده خواهید کرد. در این مورد جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد. چرا که این موضوع تقریبا برای تمامی افرادی که این تزریق را پشت سر می گذارند، اتفاق می افتد.
لازم است که شما تنها چند روز صبر کنید تا این علائم به طور کامل ریشه کن شوند. پس از چند روز، همه این نشانه ها از ناحیه انجام تزریق محو خواهند شد و هیچ ردی از آن ها در ظاهر شما باقی نخواهد ماند.
برای کاهش اثرات جانبی ناشی از تزریق ژل آلاینا، باید مراقبت های لازم را مد نظر قرار بدهید. این مراقبت ها پس از انجام تزریق، از سوی بهترین دکتر تزریق ژل به شما توضیح داده می شوند. عوارض جانبی تنها در شرایطی شدت می گیرند که شما این مراقبت ها را به طور کامل نقض کنید و آن ها را جدی نگیرید. تنها در این صورت شما با عارضه های جانبی زیادی روبرو خواهید شد.
میزان ماندگاری و عوارض مصرف ژل آلاینا | کاشت مو در اصفهان

میزان ماندگاری ژل آلاینا

قبل از انتخاب یک فیلر برای انجام تزریق، بسیاری از افراد بیشتر از هر چیزی به ماندگاری آن اهمیت می دهند. چرا که استفاده از ژل های تزریقی، نمی تواند یک تغییر همیشگی را در ظاهر شما رقم بزند. همه ژل ها دیر یا زود جذب بدن شما می شوند و اثرات آن ها نیز از بین می رود. زمان دقیق ماندگاری به سوخت و ساز بدن شما، تکنیک به کار رفته در تزریق، میزان ژل مورد استفاده و همچنین انجام مراقبت های بعد از تزریق بستگی خواهد داشت.
میزان ماندگاری ژل آلاینا به طور متوسط بین 8 تا 12 ماه برآورد می شود. در مقیاس فیلر ها، این ماندگاری متوسط رو به بالا به نظر می رسد. چرا که در بازار هم فیلر هایی با ماندگاری کم تر و هم ژل هایی با ماندگاری بیشتر موجود هستند.
پس از تزریق ژل آلاینا، شما تقریبا برای مدت یک سال به تزریق دیگری نیاز ندارید و بعد از آن، باید برای پشت سر گذاشتن جلسه بعدی آماده شوید. البته همان طور که می دانید این زمان در بعضی از افراد زودتر و در بعضی های دیگر نیز دیرتر اتفاق می افتد و بستگی به شرایط خاص هر فرد دارد.

پیام بگذارید