نتایج حاصل از محصولات ژل آلیاکسین | کاشت مو در اصفهان

نتایج حاصل از محصولات ژل آلیاکسین

مطلبی که امروز در سایت کلینیک تخصصی بهین مرکز کاشت مو در اصفهان برای شما عزیزان گردآوری کرده ایم. به بررسی نتایج حاصل از محصولات ژل آلیاکسین خواهد پرداخت. هیالورونیک اسید به کار رفته در ساختار ژل آلیاکسین، پس از مدتی جذب بدن خواهد داشت. در نتیجه نمی‌توان انتظار داشت که نتایج حاصل از تزریق این فیلر، دائمی باشد. لذا  شما برای مدتی از تاثیرات مثبت این تزریق برخوردار می‌شوید و سپس اگر از این نتایج راضی بوده باشید، می‌توانید انجام تزریق ژل را تکرار کنید زمان دقیق ماندگاری ژل آلیاکسین، به مسائل مختلفی بستگی خواهد داشت. سن شما، سبک زندگی شما، میزان توجه شما به مراقبت‌های بعد از تزریق، تکنیک به کار رفته در انجام تزریق و همچنین میزان ژل آلیاکسین به کار رفته برای انجام تزریق، همگی در میزان ماندگاری آن موثر هستند. به صورت میانگین اما زمان ماندگاری این فعالیت بین 6 تا 12 ماه است.

محصولات ژل آلیاکسین

به طور کلی 4 فرمول مختلف از ژل آلیاکسین در بازار موجود است. شما بسته به کارکرد مد نظر خود، باید یکی از آن‌ها را برای تزریق در نظر بگیرید. جدا از قابلیت‌های اختصاصی هر فیلر، می‌توان ایجاد تقارن در صورت، افزایش خاصیت ارتجاعی پوست، آب‌رسانی به پوست و افزایش حجم در ظاهر شما را از خواص مشترک این ژل دانست.
Aliaxin® Fine Lines:
این نوع از ژل آلیاکسین، منحصرا برای تزریق به لب‌ها و همچنین چین و چروک‌ها ساخته شده است. در حقیقت اگر می‌خواهید لب‌هایی متقارن و برجسته داشته باشید یا اگر به دنبال محو کردن چین و چروک‌ها از ظاهر خود هستید، می‌توانید این نوع از آلیاکسین را برای تزریق در نظر بگیرید.
نتایج حاصل از محصولات ژل آلیاکسین | کاشت مو در اصفهان
Aliaxin® Shape & Restore:
با عوض کردن حالت چهره با نتایجی کاملا طبیعی، ایده آل به نظر می‌رسد. این نوع از آلیاکسین برای نواحی حساس صورت در نظر گرفته می‌شود و تاثیر بسیار خوبی دارد. اگر خط و خطوط چهره شما کمی عمیق شده‌اند، این فیلر برای شما مناسب خواهد بود.
Aliaxin® Essential Volume:
اگر اصلی ترین هدف شما از تزریق فیلر، افزایش حجم صورت است، می‌توانید این نوع از ژل آلیاکسین را برای خود در نظر بگیرید. این فیلر، بیشترین تاثیر را در حجم بخشی به صورت شما خواهد داشت.
Aliaxin® Global Performance:
از این نوع ژل آلیاکسین، به عنوان قوی ترین مدل آن نام برده می‌شود. شما می‌توانید این نوع از این فیلر را برای تزریق به چانه، برجسته سازی گونه‌ها و از بین بردن برخی از چین و چروک‌ها در نظر بگیرید.

پیام بگذارید