نقاط قابل برداشت مو جهت کاشت مو | کاشت مو در اصفهان

بررسی نقاط قابل برداشت مو جهت کاشت مو

تعداد زیادی از شواهد علمی وجود دارند که نشان می‌دهند کیفیت فولیکول و سلول‌های مو با افزایش سن کاهش می‌یابند. از این رو یافتن یک منطقه مناسب برای برداشت مو دچار چالش می‌شود. دانشمندان بعد از تحقیقات گسترده به این نتیجه رسیدند که مناطقی همچون پشت سر و بدن به ندرت دچار ریزش مو (حتی با عوامل ژنتیکی) می‌شوند و این یک دستاورد ارزنده به ویژه برای کسانی بود که قصد کاشت مو داشتند. نوشته امروز سایت کلینیک تخصصی بهین مرکز کاشت مو در اصفهان به بررسی نقاط قابل برداشت مو جهت کاشت مو خواهیم پرداخت.

این مطلب را نیز مطالعه کنید : تزریق بوتاکس چه مزایا و معایبی دارد؟

به طور معمول برای ایمپلنت مو از فولیکول‌های پشت سر استفاده می‌شود. اما اگر کسی به اندازه کافی مو در این منطقه نداشته باشد می‌تواند از موی بدن خود بهره ببرد که به این کار کاشت مو به روش BHT می‌گویند. در واقع پزشک باید موهای مناطق مختلف سر و بدن را بررسی کند و تشخیص دهد. که کدام ناحیه برای انتخاب به عنوان بانک مو جهت استخراج فولیکول مناسب است. در حالت کلی انتخاب یک منطقه مناسب به عنوان بانک مو بسیار مهم است. زیرا کیفیت موهای برداشت شده مستقیما بر کیفیت نتایج تاثیر خواهد گذاشت.

نقاط قابل برداشت مو جهت کاشت مو | کاشت مو در اصفهان

نکاتی در رابطه با انجام عمل کاشت مو با تراکم بالا

تعداد تار مو کاشته شده بستگی به عواملی همچون توانایی پزشک و تیم تخصصی کاشت، بانک موی فرد و روش پیوند مو دارد. انتخاب یک پزشک خوب و مجرب، تاثیر بسیار زیادی در رسیدن به نتیجه عالی دارد. افرادی که این کار را بدون تخصص و تجربه لازم انجام می‌هند، ممکن است سلامتی فرد را با مشکل مواجه کنند. بعد از پیوند مو با استفاده از گاز استریل یا باند پوست سر شما را برای چند روز می‌پوشاند. یک عمل کاشت موی طبیعی ممکن است چهار ساعت یا حتی بیشتر طول بکشد. که این امر به عواملی همچون روش کاشت و تراکم مورد نیاز بستگی دارد. هر چه تعداد گرافت‌های برداشته شده از سر بیشتر باشد، طبیعتا عمل پیوند موی طبیعی نیز به زمان بیشتری نیاز خواهد داشت. البته انتخاب متد این عمل نیز، برای تعیین زمان نهایی موثر خواهد بود.

درمانگاه تخصصی بهین را در اینستاگرام دنبال کنید

قبل از انجام این عمل بهتر است در رابطه با نتیجه مورد نظر خود با پزشک متخصص به بحث و گفتگو بپردازید. تا از نتایج حقیقی آگاه شده و انتظارات واقعی داشته باشید. برای افرادی که علاقه‌مند به این نوع جراحی هستند لازم است. تا اطلاعاتی کامل در رابطه با مراقبت‌های قبل و پس از عمل و کارهایی که باید انجام دهند کسب نمایند.  برخی از کارهایی که پس از عمل پیوند طبیعی مو انجام می‌دهید ممکن است. به کاهش طول دوره درمان و بازگشت به کارهای روزانه کمک قابل توجهی کنند.

همچنین انجام برخی از این کارها است که می‌تواند موفقیت یک عمل کاشت مو را تضمین کند. در ادامه توصیه‌ای مهم و حیاتی را که قبل از عمل پیوند طبیعی مو و از نخستین لحظه پس از عمل، باید رعایت شوند برای شما ارائه خواهیم داد. بهتر است برای بدست آوردن نتیجه مطلوب در پیوند مو این شرایط را تا دو هفته پس از انجام عمل جراحی رعایت نمایید.

پیام بگذارید