نکاتی در مورد ورم بعد از کاشت مو | کاشت مو در اصفهان

چند نکته کوتاه در مورد ورم بعد از کاشت مو

اگر با وجود رعایت تمامی نکات بالا باز هم دچار ورم شدید، به سرعت از کمپرس سرد استفاده کنید. هرچه زود روی محل ورم یخ بگذارید، تاثیر ضد ورم آن بیشتر است. بازهم تاکید می‌کنیم که روی محل پیوند یخ نگذارید.
اگر آناناس دوست ندارید و هیچ جورِ نمی‌توانید با این میوهٔ خوشمزه کنار بیایید، در صورتی که یک لیوان آب بیشتر بخورید، اجازه دارید از آناناس صرف نظر کنید.
حمام آفتاب و سونا بخار را تا سه هفته بعد از کاشت فراموش کنید.

سعی کنید یک هفته مرخصی بگیرید و بعد از کاشت در منزل استراحت کنید.
سعی کنید تا دو هفته بعد از کاشت، از سشوار کشیدن موهای خود، به ویژه سشوار گرم، پرهیز کنید.
بعد از انجام عمل کاشت مو، بطری آب خود را پر کنید، روی راحتی مورد علاقه‌تان لم داده (دراز نکشید)، تلویزیون را روشن کنید و بگذارید تا پیوندهای کوچک معجزه‌آسای ما محل‌هایی که مدت‌ها خالی از مو بوده را پر کنند.

نکاتی در مورد ورم بعد از کاشت مو | کاشت مو در اصفهان
پاسخ به پرسش های متداول شما

در صورتی که شما نیز برای درمان ورم بعد از کاشت مو راهکاری دارید، می توانید تجربیات خود را در بخش نظرات با مخاطبان ما در میان بگذارید.

تورم بعد از کاشت مو در کدام نواحی رخ می دهد؟

ناحیه ای که دچار ورم بعد از کاشت مو می شود، در درجه اول پوست سر است. اما با بلند شدن و حرکت کردن بعد از جراحی، مایعات زیر پوست به سایر نواحی حرکت کرده و باعث ایجاد تورم می شود. از آنجایی که نمی شود این مایعات را براحتی از پوست خارج کرد، آن ها به سمت پایین حرکت کرده و باعث تورم در نواحی پیشانی، چشم ها و حتی گردن می شوند. اما لازم به ذکر است که این تورم کاملا طبیعی است و بصورت موقت ایجاد می شود.

| جهت مشاهده پیج اینستاگرام کلینیک بهین کلیک کنید |

چه زمانی تورم از بین می رود؟

زمان از بین رفتن تورم برای افراد مختلف متفاوت است. اما با رعایت دستورالعمل های پزشک این تورم ظرف ۳ تا ۵ روز بعد از جراحی از بین خواهد رفت. در صورتی که ورم نواحی مختلف بعد از گذشت این مدت بهبود نیافت و علائم شدیدتری همچون تب و درد را تجربه کردید، حتما بلافاصله به کلینیک کاشت مو در اصفهان مراجعه کنید.

ماندگاری ورم بعد از کاشت مو چقدر است؟

این موضوع در افراد مختلف متفاوت است. مثلاً در مورد آقایان، ورم معمولاً چند روزی دیده شده و بعد رو به بهبودی می‌گذارد. از آنجایی که تورم حالت طبیعی قسمت بالایی صورت را بهم می‌زند، باید برای کاهش آن اقداماتی انجام دهید و مراقب باشید.


بیشتر بخوانیم :

ورم بعد از کاشت مو و دلایل آن

جلوگیری از تورم بعداز کاشت مو

جلوگیری از ریزش موی کاشته شده

پیام بگذارید