هزینه کاشت ریش و سبیل

هزینه کاشت ریش و سبیل با توجه به میزان تعداد کاشت ، روش انتخاب کاشت ، وسعت ناحیه ی کاشته شده و شرایط شخصی هر فرد کاملا متفاوت است. توجه داشته باشید که قیمت کاشت ریش و سبیل در قبال آنچه فرد بدست می‌آورد (زیبایی، جوانی، اعتماد به‌نفس…) واقعاً اندک است. در کلینیک کاشت مو تخصصی بهین  ما کاشت سبیل و یا ریش شما را با بهترین روش و با زاویه خواب منظم ،خط رویش، ریش و سبیل طبیعی توسط بهترین طراحی ها ،ایده و مقدار تراکم بالا با مشاوره و نظر دهی خود فرد به صورتی که با پیشرفته ترین ابزارها  وتوسط مجربترین تیم کاشت ریش این تارها را با ظرافت و بدون آسیب برداشت و از بانک مو جدا سازی شده و در نهایت در نواحی کم تراکم و یا طاس پیوند زده می شود. البته توجه داشته باشید یکی از اصلی ترین شرایط کاشت ریش داشتن بانک مو مناسب است .

بیشتر بدانید : 

 کاشت مو در اصفهان |هزینه کاشت ریش و سبیل چقدر است ؟

چه افرادی می توانند کاشت ریش و سبیل انجام دهند؟

روند ریزش ریش و سبیل در قسمت‌ های صورت معمولا با ریزش موی کم ، به صورت تکه ‌تکه و یا به طور کامل مویی که در آن ناحیه دیگر وجود نخواهد داشت، صورت می گیرد.
تمام آقایانی که موی صورتشان در ناحیه ریش و سبیل، به دلایل ژنتیکی، لیزر موهای زائد، الکترولیز، جراحی ها، سوختگی یا آسیب دیدگی رشد و تراکم مناسبی ندارد، می توانند برای رفع این مورد کاشت ریش و سبیل انجام دهند که دارای مزایایی بالایی می باشد از جمله :پوشش دهی بالای جای لک و سوختگی های روی صورت شخص ، که با انجام این کار می توان آنها را در زیر ریش و سبیل پنهان ساخت و متقاضی ایده‌آل کاشت موی صورت محسوب می‌شوند، این روش برای افرادی که می‌خواهند الگوی ریش یا سبیلشان را اصلاح یکدست و پر تراکم کنند نیز مؤثر است.

کاشت مو در اصفهان