کاشت مو در اصفهان | پوسته شدن سر بعد از کاشت مو چگونه است ؟

پوسته شدن سر بعد از کاشت مو

همانطور که می دانید ، کاشت مو هی چگونه عوارضی ندارد و روشی معتبر و تضمینی در سرتاسر دنیا شناخته شده است ، با این حال در مواقعی انگشت شمار ، گزارشی حاکی از پوسته شدن سر بعد از کاشت مو  به دست می رسد .
لازم به ذکر است که پوسته شدن سر بعد از کاشت مو ، تنها  برای برخی از افراد اتفاق می افتد در همین خصوص در جلسه مشاوره قبل از کاشت مو این احتمال به مراجع گفته می شود ،  اما مراجعین باید توجه کنند که بروز پوسته شدن سر بعد از کاشت مو هیچ گونه  عوارضی برای پوست فرد یا خود فرد به همراه ندارد . این مسئله تنها یک مشکل جزئی بوده که با مراقبت و رعایت به زودی از میان برداشته می شود .

بعضی از افراد ، بعد از گذشت چند مدت از کاشت مو ، در محلی که  موی خود را برداشت کردند  یا در سطح سر خود که مو را پیوند کرده بودند احساس خشکی را دارند ، این اتفاق در کاشت مو غیر طبیعی نبوده و برای برخی از مراجعین کاشت مو پیش می آید که به هیچ عنوان موضوع نگران کننده ایی نمی باشد .
پوسته شدن  سر بعد از کاشت مو به دلیل  تحلیل رفتن چربی پوست می باشد زیرا محلول و بی حسی های موضعی برای بی حس کرد سر، بخاطر اجرای بی درد  کاشت مو ، در افرادی که پوستی خشک دارند یا از چربی کمتری بر خوردارند واکنش نشان داده و سبب پوسته شدن سر بعد از کاشت مو می گردد .
افرادی که دچار این مسئله می شوند معمولا در قسمت سر احساس خارش می کنند اما افراد حتما باید توجه داشته باشند که به هیچ وجع محل را نخارانند زیرا با این کار نه سبب بهبود پوسته شدن می شود و نه کاشت مویی  با کیفیت را تجربه خواهند کرد زیرا بر اثر خاراندن امکان آسیب به فولیکول های کاشته شده بسیار بالا می باشد بنابراین باید از خارش دادن به طور قطعی بپرهیزند .

 کاشت مو در اصفهان |پوسته شدن سر بعد از کاشت مو

درمان 

برای درمان ، در قدم اول نیاز به خارش ندادن سطح دارد و بعد با تجویز متخصص مربوط به کاشت مو ی خود شخص ، دارو هایی تجویز می شود که  سطح سر به آن آغشه می گردد و بعد از مدت بسیار کوتاهی سر شروع به چربی سازی کرده و پوسته شدن به کلی در فرد از بین می برد .
همانطور که می دانید روش کاشت مو ، فاقد هرگونه عوارض می باشد ، وجود این مسئله نیز که  در برخی افراد نمایان می شود جای هیچگونه نگرانی ندارد و تنها با چند روز مراقبت و رعایت نکات ، از بین خواهد رفت  و افراد هیچگونه مشکلی را احساس نمی کنند .

مطالب پیشنهادی مرتبط : 

ارتباط با کلینیک تخصصی کاشت مو در اصفهان