کاشت مو در اصفهان | کاشت ابرو

کاشت ابرو آری یا خیر؟

حتما این پرسش برای شما هم پیش آمده که آیا کاشت ابرو خوب است یا بد؟ یا به گفته بسیاری از مردم عادی: کاشت ابرو آری یا خیر؟ سئوالی که هم ذهن بسیاری از آقایان و هم بسیاری از خانمها را به خود مشغول کرده است.

کاشت ابرو (Eyebrow transplant) یا پیوند ابرو یکی از مهمترین عمل های زیبایی است که در جهان هر ساله بر روی تعداد زیادی از افراد صورت می گیرد.

زیبای صورت انسان اهمیت زیادی دارد. به خصوص برای خانمها که بسیاری از آنها تلاش می کنند تا همواره به هر طریق ممکن چهره ای زیباتر داشته باشند. در این میان طبیعتا عمل های زیبایی مانند کاشت ابرو نیز به کمک آنها می آید و کمبود تارهای مو و یا کم پشت بودن آنها را جبران می کند. به یاد داشته باشید که داشتن ابروهای زیبا یک امتیاز است.

درمان ریزش ابرو:

متاسفانه امروزه بسیاری از خانمهایی که دچار کم پشت شدن موی ابرو و یا ریزش آن شده اند، از روش هایی مانند تاتو یا هاشور زدن ابروها استفاده می کنند که این روش ها صحیح نیستند و به شما ابروهای واقعی را نمی دهند. اگر از متخصصین پوست و مو درباره تاتو ابرو بپرسید به شما توصیه می کنند که این کار را انجام ندهید. این کار نه تنها بهداشتی نیست بلکه عوارض جانبی زیادی نیز در پی دارد.

از مهمترین عوارض تاتو ابرو می توان به موارد زیر اشاره کرد:

• احتمال انتقال بیماری هایی مانند ایدز، هپاتیت، کزاز، سل، تبخال و …
• تغییر رنگ پوست
• گوشت اضافی
• تضعیف پوست بدن در برابر ورود باکتری ها و میکروب ها
• احتمال انتقال عفونت
• ایجاد حساسیت های پوستی
• قرمز شدن ناحیه تاتو شده
• التهاب پوست
• احتمال ایجاد کلوئید (به ویژه در افرادی که رنگ پوست تیره دارند)
• احتمال پارگی پلک در صورت بی توجهی

همه این عوارض احتمالی نشان دهنده این هستند که تاتو برای ابروها – چه ناحیه دم ابرو و چه بخش های دیگر – به هیچ وجه روش مناسبی جهت پر پشت کردن آن نیست. از طرف دیگر هاشور زدن ابروها نیز که بسیار شبیه روش تاتو کردن است، معایب و عوارض خاص خود را دارد و در دراز مدت نمی تواند جوابگوی نیاز افراد (به خصوص خانمها) به داشتن ابروهایی زیبا و پر پشت باشد. چرا که دوام ابروهای هاشور زده شده بسیار کم – معمولا بین یک الی پنج سال – است و نتایج آن بسیار ضعیف و تا حدودی غیر طبیعی بوده و از طرف دیگر بسیاری از عوارض احتمالی نام برده بالا را نیز در بر دارد.
لذا هیچ یک از این دو روش (هاشور و تاتو ابروها) پیشنهاد نمی شوند.

بهترین روش درمان ریزش و یا کم پشت شدن ابرو:

خبر خوب اینکه خوشبختانه امروزه با استفاده از کاشت موی طبیعی ابرو افرادی که به هر دلیلی دچار ریزش موی ابرو شده اند می توانند ابروهای خود را براحتی بدست بیاورند. با استفاده از تکنیک ها و روش های کاشت ابرو در ابتدا گرفت ها از ناحیه اهدا کننده (بانک مو) استخراج شده و سپس به ابروها پیوند زده می شود. معمولا برای خانمها جهت این کار از موهای پشت گوش استفاده می شود ولی برای آقایان محدودیتی وجود ندارد ممکن است گرفت ها از پشت سر و یا سایر بخش های پوست بدن جهت پیوند استخراج شوند.

خوشبختانه به دلیل کم بودن تعداد فولیکول های مو ابرو نسبت به سر این عمل نسبت به کاشت مو سریع تر صورت می گیرد. عمل کاشت ابرو مزایای زیادی دارد و تقریبا بهترین روشی است که در جهان توسط متخصصین پوست و مو جهت بازسازی ابروها توصیه می شود.

درمانگاه تخصصی کاشت مو و لیزر پوست بهین

اولین کلینیک تخصصی پوست و مو

کاشت مو در اصفهان

دارای گواهی نامه iso 9001/2008 از نوبل انگلستان

جهت اطلاع از آدرس و ساعات کاری به بخش تماس با ما سایت مراجعه نمایید.