کاشت ریش به روش میکروگرافت | کاشت مو در اصفهان

نحوه کاشت ریش به روش میکروگرافت

تا زمانی که ریش و سبیل خود را از دست نداده باشید، متوجه نمی شوید که این اتفاق چه تاثیری در ظاهر شما دارد. به محض آن که مو های صورت خود را از دست می دهید، دیگر انتخاب های ظاهری شما محدود می شوند. کاشت ریش به روش میکروگرافت، روشی است که می تواند با نتایجی کاملا طبیعی، شما را به ظاهر مورد علاقه خود برساند. در مطلب امروز سایت کلینیک تخصصی بهین مرکز کاشت مو در اصفهان به بررسی کاشت ریش به روش میکروگرافت خواهیم پرداخت.

برای کاشت ریش و سبیل، تکنیک‌های زیادی وجود دارد. متاسفانه دیده شده است که بعضی از مراکز زیبایی، حق انتخابی برای افراد قائل نیستند و تنها یک تکنیک قدیمی را برای این کار به آن‌ها معرفی می‌کنند اما شما در یک کلینیک مجهز، می‌توانید بسته به سلیقه و انتظار خود و همچنین نظر پزشک متخصص و متعهد، یک روش از کاشت طبیعی ریش و سبیل را برای خود در نظر بگیرید.

این مطلب را نیز مطالعه کنید : ویژگی افرادی که کاندید مناسب برای کاشت هستند

بهترین روش درمان ریزش ریش و سبیل

زمانی که دچار ریزش مو در صورت خود می‌شوید و در واقع ریش و سبیل خود را از دست می‌دهید، باید ابتدا این موضوع را بررسی کنید که این اتفاق به چه دلیلی رخ داده است. اگر ریزش موی صورت، دلایل موقتی داشته باشد، شما پس از مدتی دوباره شاهد رشد مو در این نواحی خواهید بود. همچنین ممکن است با مشورت پزشک، دارو‌های تقویتی و یا حتی تزریق‌های مختلف برای شما صورت بگیرد تا مشکل سریع‌تر برطرف گردد.

با این وجود اگر ریزش ریش و سبیل دائمی باشد و عوامل محیطی و همچنین عوامل ژنتیکی این ریزش را به صورت پایدار به وجود آورده باشد، تنها یک درمان برای درمان قطعی آن وجود دارد. کاشت ریش و سبیل، تنها راهکار قطعی و دائمی در این خصوص به شمار می‌رود. با این وجود، انتخاب نوع متد و همچنین نحوه انجام این عمل زیبایی، تاثیر چشمگیری در نتایج نهایی کار دارند. سوال مهم اینجاست که چه متدی برای کاشت طبیعی ریش و سبیل مناسب‌تر است؟ و همچنین این عمل باید در چه شرایطی انجام شود؟

کاشت ریش به روش میکروگرافت | کاشت مو در اصفهان

تفاوت کاشت ریش به روش میکروگرافت با سایر متد ها

برای کاشت ریش و سبیل، از متد‌های مختلفی استفاده می‌شود. هر کدام از این متد‌ها تفاوت‌هایی با هم دارند. بیشترین میزان تفاوت آن‌ها نیز در نحوه برداشت گرافت‌ها برای انتقال است. به طور کلی در پیوند طبیعی ریش و سبیل هم همانند کاشت مو، ابتدا باید گرافت‌ها از یک نقطه در سر یا بدن استخراج شوند. این گرافت‌ها در ادامه باید آمادگی لازم را برای کاشت به دست بیاورند و سپس در نقطه جدید کاشته شوند. نحوه برداشت و کاشت گرافت‌ها در متد‌های مختلف، با هم فرق دارند.

در کاشت ریش به روش FUT، گرافت‌ها به صورت یک نوار از پشت سر فرد برداشته می‌شوند. مشکلی که این روش دارد، ایجاد یک اسکار در محل زخم است. همچنین در این روش امکان بروز التهاب، خارش و یا حتی آسیب‌های پوستی وجود خواهد داشت. در کاشت طبیعی ریش و سبیل به روش FIT سر فرد تراشیده می‌شود و گرافت‌ها به صورت جداگانه به کمک هولدر‌ها استخراج خواهند شد. استفاده از این نوع هولدر‌ها گاهی موجب صدمه دیدن گرافت‌ها می‌شود. از طرفی این کار دستی است و زمان‌بر خواهد بود.

در کاشت طبیعی ریش و سبیل به روش میکروگرافت این ضعف‌ها برطرف شده‌اند. میکروگرافت جدید‌ترین روش کاشت ریش به شمار می‌رود که با کم‌ترین میزان جراحت، بیشترین میزان تراکم و بالا‌ترین درصد موفقیت، یک تحول بزرگ در کاشت ریش و سبیل ایجاد کرده است. این روش که به کمک ابزار‌های نوین صورت می‌گیرد، هم باعث برداشت گرافت‌های بیشتر می‌شود و هم سالم ماندن این گرافت‌ها را تضمین خواهد کرد.

درمانگاه تخصصی بهین را در اینستاگرام دنبال کنید

روش انجام جدید ترین متد کاشت ریش

پس از تعیین محل برداشت فولیکول‌ها در پیوند ریش و سبیل با روش میکروگرافت، گرافت‌ها با هولدر‌های اتوماتیک در سایز‌های بسیار کوچک استخراج می‌شوند. حتی اگر شما صاحب یک بانک موی قدرتمند و بزرگ نباشید، باز هم انجام این متد ممکن خواهد بود چرا که در روش میکروگرافت به جای برداشت بی‌رویه فولیکول‌ها، این استخراج به شکل درست و اصولی صورت می‌گیرد. پس از برداشت، گرافت‌ها در دستگاه میکرو ایمپلنتر در کنار هم چیده می‌شوند. در مرحله بعد،کاشت گرافت‌ها در صورت، بدون استفاده از برش، ابزار جراحی و خونریزی انجام خواهد شد. این فرآیند نتایجی کاملا مطلوب و طبیعی را برای شما به همراه خواهد داشت.

 

پیام بگذارید