کاشت مو در اصفهان | کاشت مو اصفهان

کاشت مو اصفهان: کاشت مو به سرعت در حال تبدیل شدن به یک گزینه بسیار رایج هم برای آقایان و هم برای خانم‌هایی است که دچار ریزش مو شده‌اند. ریزش موی سر به ویژه برای آقایان ممکن است مشکل چندان مهمی نباشد، اما برای خیلی از افراد کنار آمدن با این مسأله کار ساده‌ای نیست و نمی‌توانند به راحتی چنین مشکلی را بپذیرند. در نتیجه با دیدن ریزش موی سر خود، دچار وحشت، اضطراب و افسردگی می‌شوند.

بعضی از افراد هم تصور می‌کنند که به خاطر نداشتن مو، از جمع دوستان خود جدا مانده‌اند و علاوه بر آن از ترس مسخره شدن نمی‌توانند در مورد این مشکل خود با هیچ کس صحبت کنند. اما باید بدانید که ریزش موی شما اصلاً موضوع خنده‌داری نیست. بعضی از افراد فقط با استفاده از یک کلاه‌گیس یا موی مصنوعی، سعی می‌کنند این مشکل را برطرف کنند و حتی بعضی دیگر اصلاً مشکلی با طاس بودن سر خود ندارند. اما بعضی از افراد هم فکر می‌کنند که داشتن یک موی پُرپشت بر روی سر، بخشی از هویت و شخصیت آنها می‌باشد؛ این افراد معمولا از روش های کاشت مو طبیعی برای پرپشت شدن موهای خود استفاده می کنند. در واقع موی شما شاخصی است که هویت، شخصیت، سن و جایگاه اجتماعی شما را نشان می‌دهد.

درمانگاه تخصصی کاشت مو و لیزر پوست بهین

اولین کلینیک تخصصی پوست و مو

دارای گواهی نامه iso 9001/2008 از نوبل انگلستان

جهت اطلاع از آدرس و ساعات کاری به بخش تماس با ما سایت مراجعه نمایید.

 

چگونه بهترین مرکز کاشت مو را انتخاب کنیم


کاشت مو در دنیا در حال حاضر با پیشترفت علم و تکنولوژی تحولی شگرف در این امر اتفاق افتاده است و انسانها روز به روز در زمینه های زیبایی به مهارت های جدیدی دست پیدا میکنند که یکی از آنها پیوند موی طبیعی میباشد.

بطور مثال در زمینه لیزر و جراحی با لیزر و دستگاه های  پیشترفته در این زمینه میتوان اشاره کرد که در چند جلسه چین و چروک های نواحی صورت را برطرف کرده که دیگر نیازی به عمل های طولانی مثل لیفت صورت و عوارض ناشی از جراحی های آن نیستیم و همچنین در زمینه کاشت مو هم اینک با تکنیک های جدید و بروزتر، دیگر شاهد جراحی و عوارض بعداز عمل آن مثل: برش، بخیه و بجا ماندن اسکار، درد و تورم در ناحیه صورت را شاهد نیستیم چرا که با دستگاه های پیشترفته و تجربه بالاتر پزشکان در این زمینه در دنیا را شاهد هستیم.

روش های رایج کاشت مو:

در حال حاضر در ایران متأسفانه بیشتر مراکز همچنان از روش های سنتی و منسوخ شده کشورهای پیشترفته استفاده میکنند  که چه از نظر سخت افزاری و چه از نظر نرم افزاری خود را بروز نکرده و همچنان مراجعین در نهایت پس از پیوند موهای خود ناراضی از تراکم و ظاهره مصنوعی خود هستند.

بهترین روش کاشت مو کدام است؟

باید شما عزیزان در نظر داشته باشید، مرکزی را که انتخاب میکنید برای انجام کاشت موی خود، دارای این چند نکته باشد:

1-تجربه لازم در زمینه کاشت مو

2- دارای مجوز از وزارت بهداشت و درمان جمهوری اسلامی ایران

3- انجام کاشت مو با تکنیک های بروز 

4- دیدن نمونه مراجعین قبلی آن مراکز بعداز انجام کاشت موی خود

5- داشتن تیم پزشکی و مجرب کاشت مو

6- استریل بودن دستگاه ها و وسایل اتاق عمل

7- دادن مشاوره صحیح و صادقانه با توجه به بانک موی فرد

8- انجام ازمایشات لازم کاشت مو برای فرد کاندید