کاشت مو در اصفهان |کاشت مو برای افراد مبتلا به هپاتیت

کاشت مو برای بیماران هپاتیتی

آیا می توان کاشت مو برای افراد مبتلا به هپاتیت انجام داد ؟ کاشت مو ، روشی مطمئن و معتبر برای درمان ریزش مو و طاسی سر می باشد .  این روش نیاز به بانک مویی قوی دارد  تا برداشت فولیکول و سپس کاشت فولیکول بر نواحی خالی از موی سر صورت گیرد ، این روش نیاز به سوزنی مخصوص دارد  و ایجاد برش های بسیار کوچک که وجود همین مسئله باعث منع افراد هپاتیتی از این روش می باشد .
کاشت مو برای بیماران هپاتیتی اجرایی نخواهد بود زیرا با توجه به شرایط خاص این بیماری و  روش  درمان کاشت مو ، استفاده از کاشت مو برای بیماران هپاتیتی غیرمجاز می باشد و استفاده از آن اثر بخش و بی نتیجه خواهد بود ، خوشبختانه  جایگزینی بهتر و بالاتر برای درمان ریزش مو بیماران هپاتیتی به وجود آمد ، روشی که بدون نیاز به کوچکترین برش و سوزنی بهترین  نتیجه را به همراه دارد .

بیشتر بخوانید : 

کاشت مو در بیماران مبتلا به دیابت

روش ترمیم مو جایگزینی عالی  به جای ، کاشت مو برای  بیماران هپاتیتی می باشد ، این روش تا کنون هیچگونه عوارضی را به خود راه نداده است  و تاکنون گزارشی از آسیب و یا عوارض آن به افراد ، ثبت نگردیده است ازین رو روشی تضمینی و صد در صدی برای بیماران هپاتیتی می باشد .
این روش هیچگونه نیازی به بانک مو و زمان و جلسات طولانی ندارد  و مانند کاشت مو برای بیماران هپاتیتی عمل نکرده و هیچگونه عوارضی را نیز برای این عزیزان به همراه ندارد .

کاشت مو در اصفهان | مقایسه کاشت مو و میکرو اسکالپ

ترمیم یا کاشت مو برای افراد مبتلا به هپاتیت

ترمیم مو یک جایگزین عالی و مناسب به جای کاشت مو برای بیماران هپاتیتی  می باشد زیرا علاوه بر بی ضرر بودن و نتیجه ایی سریع دادن ، روشی کاملا استاندارد و غیر تهاجمی می باشد .  در این روش ، هیچگونه  خط اسکار و بخیه ایی نمایان نخواهد شد و موی رنگ فرد مطابق موی اصلی فرد  انتخاب و اجرا می شود و مدل موی فرد برگرفته از  نوع صورت و ظاهر و سلیقه فرد طراحی و اجرا خواهد شد .

همانطور که می دانید کاشت مو برای بیماران هپاتیتی دارای محدودیت و همچنین ریسک بالایی می باشد که به هیچ عنوان توصیه نشده و نیاز به مراقبت های طولانی دارد اما ، ترمیم مو برای بیماران هیپاتیتی هیچگونه نگرانی و مراقبتی را نیاز ندارد به صورتی که فرد از همان ابتدا می تواند ورزش های سنگین خود را انجام دهد ، لذت استخر و سونا رفتن را بچشد و از ژل و اسپری برای زیبایی بخشی ظاهر خود استفاده کند  این روش ، طبق هیچگونه شرایطی از سر فرد جدا نمی شود مگر با محلول مخصوص که توسط متخصص مربوطه جدا سازی صورت می گیرد .

کاشت مو در اصفهان 

ارتباط با متخصص کاشت مو