کاشت مو در اصفهان | کاشت مو برای بیماران پسوریازیس

بیماران پسوریازیس می توانند کاشت مو انجام دهند ؟

در این مقاله به کاشت مو برای بیماران پسوریازیس می پردازیم که چطور این کاشت مو صورت می گیرد  . پسوریازیس یک بیماری پوستی به حساب می آید و سبب تکثیر زیاد سلول ها شده که تجمع آن ها بر روی پوست را شاهد خواهیم شد ، این بیماری ژنتیکی می باشد و استرس و اضطراب و ترس و شوک این بیماری را تحریک می کنند . که این بیماری خود انواعی دارد ، از جمله پسوریازیس لکه لکه که حدود 12در صد افراد مبتلا به پسوریازیس این نوع را دارا می باشند که به صورت لکه لکه می باشد نوع بعدی پیسوریازیس پلاکی می باشد که شایع ترین نوع این بیماری هست و به صورت دایره ایی از سلول های مرده سفید رنگ که حاشیه ایی قرمز دارند را ایجاد می کند . 

این بیماری انواع مختلف دیگری نیز دارد که می تواند علاوه بر قسمت های مختلف بدن بر قسمت سر نیز رخ بدهند که ممکن است برخی از قسمت وسط سر را شامل شود ویا کل قسمت سر فرد را پوشش دهد که خارش شدید و ریزش  شدید موها را در پی دارد و درمان ریزش  آن با کاشت مو برای بیماران پسوریازیس می باشد که به آن می پردازیم .

کاشت مو برای بیماران پسوریازیس

در کاشت مو برای بیماران پسوریازیس  با بانک مویی صد در صد طبیعی همرنگ و هم جنس با موهای اصلی افراد تهیه می شود و میتواند بدون هیچگونه مشکل و عوارضی  مشکل ریزش موی این عزیزان را درمان کند و آن ها بدون هیچگونه ریسکی صاحب موهایی طبیعی و زیبا شوند .
کاشت مو با تار های موهای طبیعی به روش تار به تار می تواند در قسمت روی پوست سر ، در قسمت زیر پوست سر و یا لا به لای موهای سر قرار گیرد . 

کاشت مو از تراکم موهای بسیار زیاد خبر می دهد و جلوه ایی صد در صد طبیعی به افراد می دهد ، کاشت مو در این افراد طوری طراحی دیده شده است که سبب خارش پوست سر نشده و بیماری را برای افراد تشدید نخواهد کرد . 

بعد از خواندن این مقاله کاشت مو ایمن می شناسید :

 

ارتباط با ما