کاشت مو به روش SUT | کاشت مو در اصفهان

کاشت مو به روش SUT ( کاشت موی غیر جراحی با پانچ اتوماتیک در مرحله برداشت مو )

در روش پیوند مو SUT از پانچ اتوماتیک برای برداشت گرافت‌ها از پشت سر استفاده می‌گردد. که این امر آسیب کمتری را به فولیکول مو نسبت به سایر روش‌های کاشت موی طبیعی در پی دارد. و در ادامه مراحل کاشت به مانند کاشت موی FIT عمل می‌شود. از آن جایی که تجهیزات بیشتری در انجام این متد دخیل هستید، خط رشد موها در آن بسیار طبیعی به نظر می‌رسند. در این متد نیز جای زخمی روی سر فرد باقی نمی‌ماند و موهای جدید، کاملا متراکم به نظر می‌رسند. در کاشت مو با این شیوه، به جراحی و حتی بی حسی نیاز نخواهد بود. با این متد کاشت 14 هزار تار مو ممکن می‌شود که سه برابر متدهای سنتی کاشت طبیعی مو به شمار می‌رود.

خونریزی و درد نیز با این روش شامل حال فرد نخواهد شد. با این وجود اهمیت زیادی دارد که این متد پیشرفته، حتما از سوی یک پزشک متخصص و با تجربه انجام شود. پس از کاشت طبیعی موی سر به این روش، تا دو هفته انجام ورزش سنگین توصیه نمی‌شود. و شستشوی مو نیز باید کاملا نرم و آرام صورت بگیرد. لازم به ذکر است به این نکته توجه داشته باشید که انتخاب کاشت مو به روش SUT، باید با نظر متخصص پیوند مو انتخاب و اعمال شود.


بیشتر بدانید: دلایل ریزش قبل از کاشت مو

بررسی لیزر تراپی مو | کاشت مو در اصفهان

در پیوند مو طبیعی، از موی سر یا بدن شما برداشت شده و در محل طاس سر قرار می‌دهند. در این عمل به طور کلی، عوارضی چون پس زدگی پیوند رخ نمی‌دهد چرا که فولیکول‌های کاشته شده از سر یا بدن خود شخص برداشته شده و کاشته می‌شود. کاشت طبیعی مو دارای روش‌های متفاوتی است. که هر یک معایب و مزایای خود را دارند؛ و این پزشک متخصص در کلینیک بهین ( کلینیک کاشت مو در اصفهان )است که تشخیص می‌دهد کدام روش برای شما مناسب است. اساسا سبک زندگی آدم‌ها، شرایطی را به وجود آورده که ریزش مو ساده‌تر از قبل اتفاق می‌افتد. اما افرادی که پس از مواجه شدن با این اتفاق به سراغ کاشت طبیعی مو می‌روند، از امتیاز داشتن نتایجی طبیعی برخوردار خواهند شد.

برای مواجهه با ریزش مو، راهکارهای موقت زیادی وجود دارد اما کاشت موی نچرال، یک راه کار همیشگی به شمار می‌رود. و می‌تواند نتایج دلخواه را برای همیشه روی سر افراد، حفظ کند. عوارض خاصی را نیز به دنبال نخواهد داشت. و سلامتی فرد متقاضی را در معرض آسیب‌های مختلف قرار نخواهد داد. همه چیز در این عمل، ظرف چند ساعت اتفاق می‌افتد و پس از آن، انتظار برای روبرو شدن با فاز نهایی نتایج کاشت مو آغاز می‌شود. پس از کامل شدن نتایج، شما دوباره صاحب موهایی جذاب و طبیعی خواهید شد. موهایی که حتی نسبت به موهای اولیه شما نیز، مستحکم‌‌تر و پردوام‌تر محسوب می‌شوند.

| جهت مشاهده پیج اینستاگرام کلینیک بهین کلیک کنید |


بیشتر بخوانیم :

کاشت مو با ربات چگونه است؟

مزایا و معایب کاشت مو آرتاس