کاشت مو در اصفهان | کاشت مو در زمان شیوع ویروس کرونا خطر دارد ؟

 کاشت موی طبیعی در جریان اپیدمی ویروس کرونا

آیا کاشت مو در شیوع ویروس کرونا خطرناک است؟ آیا احتمال آلوده شدن متقاضیان عمل های زیبایی و کاشت مو در جریان اپیدمی ویروس کرونا بیشتر از سایر افراد است؟

این ها سوالاتی است که این روزها افرادی که قصد انجام عمل های زیبایی مخصوصا کاشت مو دارند، از خود می پرسند .در واقع نبود اطلاعات کافی از یک طرف و شایعات بی اساس از طرف دیگر، باعث شده تا متقاضیان عمل پیوند مو دچار تردید شوند. 

آیا کاشت مو در شیوع ویروس کرونا خطرناک است؟

همانطور که می دانید ویروس کرونا تنها درصورتی باعث ابتلای می شود که از طریق مجاری تنفسی وارد بدن گردد. در واقع، ارتباط نزدیک با فرد مبتلا به بیماری کووید ۱۹ یا زدن دست های آلوده به صورت و مجاری تنفسی باعث انتقال ویروس به سیستم تنفسی فرد و ابتلا به بیماری کووید ۱۹ می شود.

 می توان گفت در عمل پیوند موی طبیعی هیچ عضو خارجی وارد بدن نی شود و تنها از بانک موی فرد برای پیوند مو استفاده می شود.در حقیقت، در عمل کاشت مو،از هیچ بافت خارجی ای استفاده نمی شود و تنها از گرافت های موی بدن برای پیوند مو استفاده می شود.

کاشت موی طبیعی اصفهان

آیا ابتلا به ویروس کرونا باعث از بین رفتن موهای کاشته شده می شود؟

از آنجایی که ابتلا به ویروس کرونا باعث ضعف سیستم ایمنی بدن می شود.بنابراین احتمال از بین رفتن موهای کاشته شده در افرادی که سابقه عمل کاشت مو داشته اند وجود دارد.

به همین دلیل بهتر است تحت نظر پزشک متخصص کاشت مو  و با توجه به وضعیت سلامت کلیه و کبدشان، داروهای تقویتی مانند کپسول های زینک را در این شرایط مصرف کنند.

بیشتر بخوانید :