کاشت مو در پوست دارای اسکار | کاشت مو در اصفهان

کاشت مو در پوست دارای اسکار چگونه است؟

اگر پوست شما دچار سوختگی شده است و جای اسکار براثر سوختگی روی پوستتان می باشد. این موضوع مانع انجام کاشت موی شما نیست. کاشت مو در نواحی از پوست که دارای اسکار هستند نیاز به دقت و زمان بیشتری دارد. بافت های اسکار دارای عروق خونی نیستند. به همین خاطر امکان جواب دادن پوست سوخته شده به کاشت مو نسبت به نواحی سالم پوست کمتر است.در این مطلب از سایت کلینیک بهین، کاشت مو در اصفهان قصد داریم کاشت مو در پوست دارای اسکار را بررسی کنیم.همراه ما باشید.

اگر می خواهید در نواحی اسکار خود کاشت مو انجام دهید، باید بدانید کاشت مو شما در یک جلسه تمام نمی شود و آن تراکم مورد نظر را نمی دهد بلکه کاشت مو را باید حداقل در دو جلسه انجام دهید.تا نتیجه دلخواه را کسب کنید. در نواحی اسکار بافت های سفت زیادی وجود دارد.که این موضوع باعث می شود موهای کاشته شده در جهت دلخواه شما رشد نکند. عمق جایگذاری کاشت گرافت های مو در نواحی اسکار باید از نواحی دیگر بیشتر باشد تا ریشه آن ها به عروق خونی برسد.

بهتر است نواحی اسکاری که روی آن مو کاشته شده است بعد از عمل کاشت مو گرم و مربوط نگه داشته شوند، زیرا خون رسانی در آن قسمت ها ضعیف است.

راه های از بین بردن اسکار

روش های متعدد جراحی برای برداشتن بافت اسکار وجود دارد. اسکارهای بزرگ پوست با انجام جراحی کوچک می شوند و کمتر دیده می شوند، اما انجام جراحی روی اسکار های کوچک باعث ازبین رفتن کامل اسکار می شود. روش دیگری که که برای از بین بردن اسکارها استفاده می شود، مخفی کردن آن ها با استفاده از کاشت مو در نواحی دچار سوختگی است. در بعضی مواقع که قسمت اسکار بزرگ است ابتدا با جراحی آن را کوچک می کنند سپس روی آن ناحیه مو می کارند تا کمتر دیده شود.

| جهت مشاهده پیج اینستاگرام کلینیک بهین کلیک کنید |

کاشت مو در پوست دارای اسکار | کاشت مو در اصفهان


بیشتر بخوانیم :

مزایای کاشت مو به روشFCI

کاشت مو برای بیماران ویروسی

دلایل ریزش ابروها بعد از کاشت

جلوگیری از ریزش ابروها پس از کاشت