گرفت مو چیست ؟ 

اگر شما نیز مایل به انجام کاشت مو هستید قطعا بار ها به این  کلمه برخورد کرده ایید که گرفت مو چیست ؟ و برای شما سوال پیش آمده که گرفت مو چه می باشد در همین خصوص ما در این مقاله به برسی این موضوع پرداخته و به پاسخ گرفت مو چیست ؟ می پردازیم .

 گرفت یا بانک مو به پیاز مو ها می گویند  که موها به صورت شاخه ایی بر آن ها وجود دارند  این دسته های مو  هر کدام دریک پیاز مو قرار دارند و هر کدام مختلف می باشند برای مثال برخی از بانک مو به صورت یک تار مو در یک پیاز مو ، برخی از بانک مو به صورت دو تار مو در یک بانک مو قرار دارد برخی از گرفت مو سه تار مو را در خود شامل شده و به صورت ایده آل برخی از بانک مو چهار تار مو را در وجود خود شامل می شوند .

که برای انجام کاشت از برداشت این بانک موها در جهت درمان استفاده می شود و هر واحد فولیکولی و یا بانک مو  یک الی چهار تار موی را در خود جای میدهد و برای کاشت مو از کاشت بانک مو در مناطق خالی از موی سر استفاده خواهد شد .
 هر انسان به طر معمول بین  12 الی 15 هزار  فولیکول مو را در خود جای می دهد که برای انجا کاشت مو می توان بین  50 درصد  از آن ها را برایدرمان و کاشت آن ها خارج نمود . 

کاشت مو در اصفهان | بعد از کاشت مو رشد مو چه مراحلی را طی می کند ؟

برای خارج  کردن  گرفت مو تعداد برداشت بانک مو بسته به نوع روش کاشت مو دارد و هر روش با توجه به دستگاه مخصوص خود تعداد معینی از بانک مو را برداشت و کاشت می کند .
برای کاشت مو عموما از بانک مو پشت سر افراد استفاده خواهند کرد زیرا در این قسمت موها بهترین تراکم و  قوی ترین بانک مو را دارند و بهترین کاندیدا برای کاشت مو می باشد .

بانک مو از پشت سر برای هر روش کاشت مو امکان پذیر است  و به دلیل بهتر عمل کردن و بهتر نتیجه دادن در صورت وجود بانک مو در این ناحیه از موهای این منطقه  برای کاشت مو استفاده خواهد شد .
نکته ایی که وجود دارد اکثر بانک موها دارای  2 تار مو می باشند یعنی با هر یک کاشت گرفت مو دو تار مو در آن قسمت رشد خواهد نمود که گرفت مو های 3 الی 4 تار مو  در درمان کاشت مو بی نظیر می باشد  به طور کلی باید خدمت شما عزیزان عرض نماییم که کاشت مو یک روش عالی و منحصر به فرد به شمار می رود که اصلی ترین و مهم ترن بخش آن بسته به گرفت مو دارد  تا موها بتوانند به صورت طبیعی کاشته و رشد نمایند .

بیشتر بخوانید :

با ما در تماس باشید .