کاشت مو در اصفهان - مزوتراپی ( لیفتینگ صورت و بدن )

مزوتراپی پوست راهی برای لیفتینگ صورت و بدن

مزوتراپی پوست صورت یک روش برای بازسازی پوست بوده که مزایای زیادی نسبت به روش‌های مشابه تهاجمی‌تر دارد. مزوتراپی در سفت شدن پوست بسیار مؤثر است. این فرایند می‌تواند رنگ و افتادگی و شلی پوست را در گردن، پاها، شکم، دست‌ها و بازوها بهبود دهد . 

مزوتراپی

مزوتراپی یک روش درمانی غیر جراحی برای جوان سازی پوست است که با هدف کاهش نقاط مشکل در صورت و بدن انجام می شود. از این روش درمانی می توان برای جوان سازی صورت ، گردن و زیر چشم و همچنین برای نگرانی های رایج مانند ریزش مو استفاده کرد.

این درمان شامل تزریق اسید هیالورونیک به طور مستقیم به مزودرم است. این با تقویت تولید کلاژن و الاستین پوست را تغذیه و جوان سازی می کند و متابولیسم پوست شما را تحریک می کند.

با استفاده از مزوتراپی برای بیش از 10 سال در کلینیک پوست و لیزر برنده جایزه معتبر ، مشتریان ما توصیف کرده اند که پوست شما بعد از یک دوره تزریق مزوتراپی به نظر می رسد “لامپ ، هیدراته ، درخشنده ، درخشان و محکم تر”.


بیشتر بخوانید : مزوتراپی چیست ؟


"لیفتینگ

مزوتراپی چگونه کار می کند؟

این روش شامل تزریق سطحی ناچیز اسید هیالورونیک به طور مستقیم به اپیدرم و مزودرم (لایه میانی) است که به تغذیه و جوان سازی ، تقویت فعالیت سلول و تحریک تولید کلاژن و الاستین کمک می کند.
پس از یک دوره تزریق مزوتراپی ، پوست شما هیدراته ، درخشان ، تابناک و محکم تر به نظر می رسد.
برای موثرترین مزوتراپی ، یک دوره 4-6 درمانی در فواصل 2-4 هفته توصیه می شود
ممکن است بعد از درمان برخی از تورم سطحی و علائم علائم سوزن کوچک مشاهده شود که در طی 24-48 ساعت برطرف می شود. این ممکن است کمی در اطراف ناحیه چشم طول بکشد ، بنابراین ممکن است مشتری نیاز به کمی ریکاوری داشته باشد.


بیشتر بدانید : آشنایی با کاربرد مزوتراپی در زیبایی