کاشت مو در اصفهان | مناسبترین سن کاشت ریش چه زمانی است ؟

سن کاشت ریش و سبیل

مردان از شروع دوران بلوغ،به داشتن ریش و سبیل علاقه پیدا می کنند و این مسئله برایشان ، بسیار قابل اهمیت است و با داشتن سبیل و ریشی کم پشت احساس ضعف در ظاهر می کنند و اعتماد به نفسشان پایین می آید . ریش و سبیل در مردان خصوصا در مردان جوان ، از جذابیت بالایی برخوردار است و همه مردان به داشتن آن برای حفظ ظاهری جذاب ، علاقه دارند و اما کسانی که بدلیل ژنتیک ریشی کم پشت با جاهای خالی دارند و یا کسانی که به دلیل سوختگی و داشتن هر نوع زخمی در آن قسمت ، رشد مو ندارند . تنها راه درمانی برایشان کاشت ریش و سبیل است ، روشی که صد در صدی و دائمی کم پشتی ریش و سبیل را درمان می کند. و اما آنچه که برای کاشت مو مهم است و در این باره سوالات زیادی میشود،سن کاشت ریش و سبیل است. سن کاشتن ریش سبیل نباید در دوران بلوغ باشد زیرا امکان رشد ریش و سبیل طبیعی فرد هنوز وجود دارد. 

کاشت ریش و سبیل کاملا شباهت به کاشت موی سر دارد، اما کاشت ریش از میزان حساسیت و دقت بالاتری برخوردار است. برای کاشت ریش و سبیل باید به جهت رشد موها یا به اصطلاح زاویه خواب موها دقت شود. در صورتی که به این موارد توجه شود، کاشت ریش و سبیل بسیار دقیق تر و طبیعی تر خواهد بود.
پس از استخراج فولیکول های مو از نواحی انتقال دهنده، آنها از هم جداسازی می شوند و در سطح صورت شکاف های بسیار ریزی در جهت رویش موها ایجاد می شود تا فولیکول های استخراج شده در نواحی مورد نظر با سوزن های بسیار ریز و نازکی بدون آسیب رسانی به پوست پیوند زده می شوند.

 کاشت مو در اصفهان |سن کاشت ریش

سن کاشت ریش و سبیل افراد بهتر است از 20 سالگی و حتی بیشتر باشد تا امکان رشد ریش و سبیل به پایان برسد. بهترین سن کاشت ریش و سبیل  در سن 25 سالگی است زیرا بدن تمام تلاش خود را برای رشد طبیعی کرده و به پایان رسانده است. 25 سالگی سن کاشت ریش و سبیل است و فرد با انجام روش کاشت ، دارای ریش و سبیلی پر و با تراکم می شود و جذابیت چهره اش سه چندان خواهد شد وبه صورت دائمی می تواند از چهره جذاب خود لذت ببرد.
وقتی صحبت از سن کاشت مو و سن کاشت ریش و سبیل می کنیم ، موضوع عوارضی نیست که کاشت ریش و سبیل انجام می دهد. موضوع به رشد طبیعی موها بر می گردد. که تا حد مقدور اگر امکان دارد فرد از داشتن موهای طبیعی خود لذت ببرد و تا سن رشد موهای سبیل و ریش صبر کند و اگر نتیجه رضایت بخش نبود از روش شگفت انگیز کاشت ریش و سبیل استفاده کن و از داشتن  صورتی جذاب بهره مند شود.

بیشتر مطالعه کنید : 

ارتباط با ما