کاشت مو در اصفهان - کاشت ابرو راه حل دائمی

کاشت ابرو با موی طبیعی

آیا می توان برای ترمیم ابرو از راهکار کاشت ابرو استفاده کرد ؟ ابروی شما می تواند مهمترین عنصر صورت شما باشد و نه تنها برای برقراری ارتباطات نقشی حیاتی دارد بلکه کابرد عملی در زیبا نشان دادن چشمان شما نیز دارد.

ابروها معمولا چشم ها را قاب بندی می کنند و به چهره جلوه می دهند. تغییر دادن ابرو برای رسیدن به شکل، طول و تراکم (پرپشتی) مطلوب، امری رایج و متداول است که این تغییر دادن معمولا با استفاده از لوازم آرایشی مانند موچین، وکس کردن، بند انداختن و تاتو کردن صورت می گیرد تا به ابروی مورد نظرشان برسند.

هرچند استفاده از این کارها اغلب هزینه بر، زمانبر و موقت است، می تواند مشکل ساز نیز باشد. پیشنهاد می کنیم به کاشت ابرو به عنوان یک راه حل دائمی و موثر برای تعمیر ابروهایتان بیندیشید.


کاشت مو چیست ؟ 


علل از بین رفتن ابرو

در از دست دادن موی ابرو چندین عامل می تواند دخیل باشد که رایج ترین آنها عبارت است از : 

  • نازک بودن طبیعی به دلیل مسائل ژنتیکی و مادرزادی
  • دستکاری کردن بیش از اندازه ابروها
  • ضربه خوردن شدید یا به اصطلاح TTM
  •  ضربات فیزیکی مثل سوختگی بر اثر دما و مواد شیمیایی
  • عوارض جانبی پزشکی یا جراحی مانند تجویز دارو، پرتوافکنی، شیمی درمانی
  • شرایط متابولیسمی مانند کم کاری تیروئید، دیابت و….
کاشت ابرو
کاشت ابرو

کاشت ابرو راه حل ریزش ابرو 

یکی از بهترین و حتی می توان به نوعی گفت تنها ترین راه حل برای درمان ریزش مو معرفی کرد کاشت ابرو می باشد زیرا این شیوه البته با استفاده از روشی نوین نتیجه به شکل 100% می باشد. 

دقت در عمل، عامل کلیدی در تغییر دادن ابرو است.  تیم حرفه ای کلینیک تخصصی کاشت مو بهین به جای گذاری دقیق هر پیوند فولیکولی افتخار می کند. ما به شما اطمینان می دهیم که هر تک مویی زاویه و مسیر درستی خواهد داشت که این امر منتج به رسیدن به ابرویی با شکل و ضخامت مدنظر بیمار می شود.