کاشت مو در اصفهان | مصرف آسپرین بعد از کاشت مو

آسپرین بعد از کاشت مو

مصرف آسپرین بعد از کاشت مو تا چند روز باعث  افزایش احتمال خونریزی می شود ؟ اکثر افراد زمانی که دچار ریزش موی ارثی می شوند تلاش می کنند تا هر طور شده از روش های کاشت مو برای درمان ریزش موی خود استفاده کنند چون استفاده از روش های دیگر معمولا چندان اثر بخش نخواهد بود. برای اینکه کاشت مو نتایج مناسبی به دنبال داشته باشد باید حتما به یک سری نکات توجه داشت به همین دلیل در این مطلب تصمیم گرفته ایم مصرف آسپرین بعد از کاشت مو بپردازیم چون در میان سوالاتی که بیماران مطرح می کنند این موضوع به دفعات دیده می شود.

افرادی که از کاشت مو استفاده می کنند در اکثر موارد به نتایج دلخواه دست خواهند یافت اما باید به این نکته هم توجه داشته باشید که رعایت مراقبت های بعد از عمل نقش زیادی در نتایج کاشت مو خواهد داشت به همین دلیل باید به آن توجه کافی داشته باشید. در مورد مصرف آسپرین بعد از کاشت مو باید به این مسئله اشاره کنیم که به طور کلی آسپرین چند روز قبل و بعد از عمل های زیبایی نباید مصرف شود.

بیشتر بخوانید : 

چگونگی مصرف دارو قبل از انجام کاشت مو

مصرف آسپرین بعد از کاشت مو تا چند روز باعث می شود تا احتمال خونریزی افزایش پیدا کند به همین دلیل متخصصان توصیه میکنند حداقل تا چند روز بعد از عمل مصرف آن را  قطع کنید. البته باید به این نکته توجه داشته باشید که مصرف آسپیرین قبل از کاشت مو هم مشکلات زیادی به وجود می آورد به همین دلیل حداقل تا چند هفته قبل از کاشت مو باید مصرف آن را متوقف نمایید.

تقویت مو با آسپیرین؟

مصرف آسپرین بعد از کاشت مو به هیچ وجه باعث تقویت مو نخواهد شد. باید به این نکته توجه داشته باشید که استفاده از روش های کاشت مو به خودی خود برای درمان ریزش مو کافی خواهد بود به همین دلیل نباید برای افزایش رشد موهای خود از روش های خانگی استفاده کنید.

در برخی موارد استفاده از روش های خانگی بعد از کاشت نه تنها موثر  نخواهد بود بلکه باعث به وجود آمدن مشکلات مختلف خواهد شد به همین دلیل بهتر است قبل از امتحان کردن روش های مختلف حتما با پزشک خود مشورت کنید.


سوال از پزشک متخصص کاشت مو دکتر محسن سلیمانی کرونا و کاشت مو