کاشت مو در اصفهان - تاثیر ماندگاری هایفوتراپی

میزان ماندگاری هایفوتراپی در لیفتینگ پوست 

ماندگاری هایفوتراپی بسته به میزان شلی و نوع رژیم غذایی ، سن ، ژنتیک و لیفت ناشی از هایفو حدود 2 سال می ماند. افرادی که تمایل دارند نتیجه ماندگارتر داشته باشند، می توانند هر 2-1 سال یکبار این روش را تکرار کنند تا همیشه جوان بمانند.

با انجام یک جلسه هایفو کشیده شدن ابروها، گونه ها ، خط فک مشاهده می شود.عمق خط خنده کاهش می یابد، افتادگی گوشه لب ها کمتر می شود، خطوط دور چشم صاف تر می شود و همچنین شلی گردن و غبغب تا حدودی اصلاح می شود.


ماندگاری هایفوتراپی
ماندگاری هایفوتراپی

لیفتینگ صورت HIFU

این فناوری برش از جمله سونوگرافی با محوریت فوکوس با شدت بالا (HIFU) ، بهترین راه حل های محکم کننده و کانتورینگ برای ترمیم جوانی بدون خرابی ، جوان سازی پوست با لیزر کسری و بهبود رنگدانه ها ، بوتاکس ، پرکننده ها و سایر درمان های زیبایی شناسی. استراحت خود را در حالی که زیبایی داخلی خود را تنها در اسپا و به سبک Balilla Villa Balong در هنگ کنگ تقویت می کنید و در محیط بی نظیر باغ گرمسیری قرار می گیرید.

HIFU درمان بالابری و کانتورینگ نهایی است که با تحویل انرژی سونوگرافی به ناحیه هدفمند پوست ، تحریک و فرمولاسیون بازسازی کلاژن ، جوانی را برای صورت و گردن بازیابی می کند ، دقت در تحویل چگالی بالا از قدرت ، باعث ایجاد نئو کلاژنز به طور طبیعی در پوست. برای خطوط فک تار ، چین خوردگی های بینی ، لب های سفت شده ، ابروهای خاردار ، چانه های مضاعف ، گردن بوقلمون ، خطوط ریز ، رنگ های ناهموار پوستی ، بافت ناهموار پوست و منافذ بزرگ مناسب است.

کمک به کاهش علائم پیری برای ظاهری جوان تر و شاداب تر.

مناطق مناسب:

بلند کردن و محکم کردن Jawline / Jowls
کانتورینگ میانی
کاهش خط از بینی به دهان (خط لبخند )
محکم کردن پوست گردن و فک خط
کاهش چین و چروک دور چشم


بیشتر بخوانید : دستگاه RF Fractional چیست و چه کاربردی دارد؟