کاشت مو در اصفهان | چرا باید کاشت ابرو انجام داد ؟

چرا کاشت ابرو انجام دهیم؟

ابرو یکی از  موثرترین زیباترین عناصر زیبایی در فرد می باشد و در صورت نقص آن علاوه بر کاهش اعتماد به نفس زیبایی فرد هم تحت تاثیر قرار می گیرد
به واسطه پیشرفت در روشهای کاشت مو در گذشته، کاشت ابرو ممکن شده است و وقتی بدرستی انجام می شود نتایج مطلوبی بجا می گذارد حال چه ابرو ریخته باشد و چه نازک شده باشد فرقی ندارد کاشت ابرو می تواند ابروهای شما را بازسازی کند.
اگرچه اغلب افراد متوجه نمی شوند چه زمانی ابروهایشان نازک شده است اما وقتی این اتفاق می افتد تاثیر زیادی بر روحیه فرد بجا می گذارد.

راه های زیادی برای پرپشت کردن ابرو وجود دارد و راه هایی مانند تتو کردن، یا آرایش کرن روزانه آن وجود دارد اما این روشها ناقص و مصنوعی است چون راه حل  موقتی است و دائم باید تکرار شود اما چون در پیوند ابرو، موهای سر خود فرد برداشته می شود موهای پیوند شده دائمی خواهد بود و ظاهر آن طبیعی می شود.
از مزایای یگر کاشت ابرو می توان به این قضیه اشاره کرد که پیوند ابرو بدون درد است و بعد از چند روز بهبود می یابد. البته چون موهای کاشت شده از ناحیه سر برداشته می شود در نتیجه رشد ابروهای جدید زیاد است و باید دائم اصلاح شود.

 کاشت مو در اصفهان |کاشت ابرو

دوره رشد ابرو

 موهای پیوند شده بعد از 2-3 هفته می ریزد و سپس موها طی 4 ماه دوباره رشد می کند. طی هفته دوم و سوم ابروها بسیار زیبا به نظر می رسد گویی اصلادچار ریزش نشده اند. و بعد از 6 ماه ابروها بتدریج پرپشت تر می شود و تا 9 ما کامل می شوند . 
کلینیک تخصصی بهین  نیز همگام با مراکز روز دنیا در زمینه کاشت مو، پیوند ریش و ابرو پیشرفت کرده است و سعی دارد با استفاده از روشهای نوین کاشت و با تکیه بر توانایی تیم مجرب پزشکی خود بهترین نتایج را به افراد مراجع ارائه بدهند.

اغلب مراجعین کیس های مناسبی برای پیوند مو هستند. ما در مرکز تخصصی موی رنسانس سعی می کنیم شرایط پزشکی مناسبی فراهم سازیم تا نتایج قابل توجهی بدست آوریم . افراد متقاضی مراجعه کننده اغلب به دلایل ژنتیکی، سوختگی، مواد شیمیایی و جراحات ناشی از تصادف دچار ریش ابرو شده اند.

بیشتر مطالعه کنید :


کاشت مو در اصفهان