کاشت مو در اصفهان | سوالات متداول پیرامون کاشت و پیوند مو

سوالات متداول پیوند مو

افرادی که نیازمند پیوند مو هستند برای یافتن درمان صحیح و مطمئن سوالاتی دارند که ما در این بخش به برخی از این سوالات پاسخ می دهیم :

  • آیا موهایی که به روشهای طبیعی FIT کاشت و پیوند می یابند دائمی هستند و ریزشی همانند موهای قبلی نخواهند داشت ؟

بلی ، این موها کاملا دائمی هستند و در آینده نیز ریزش نخواهند داشت.این موها از پشت سر معروف به ناحیه امن در برابر ریزش برداشته می شوند.موهای پشت سر هم به دلیل عدم وجود گیرند های هورمون DHT مستعد ریزش نیستند و در برابر ریزش با الگوی مردانه مقاوم هستند و به هر جایی منتقل شوند این ویژگی خود را حفظ می کنند.در حقیقت یکی از موارد ضمانت کاشت مو  طبیعی دوام دائمی موهای مقتوم در برابر نارسایی های ژنتیکی در پشت سر می باشد.

بیشتر بخوانید : تفاوت میان روش کاشت مو FUT و FIT
  • آیا بیمار در حین عمل و یا پس از عمل احساس درد خواهد داشت ؟

خیر ، این عمل با روش بی حسی موضعی انجام می شود و تنها درد بیمار درد تزریق ماده بی حسی در ابتدای عمل می باشد ، در روش FIT فقط از بی حسی موضعی استفاده می شود و بیمار طی چند دوره 2-1 روزه در هوشیاری کامل درمان می شود.بیمار هر 2-1 ساعت استراحت نموده و می تواند به امور شخصی خود بپردازد.لذا خستگی در این روش بسیار کمتر است.

  • آیا جهت کاشت مو ، می بایست تمام موها کوتاه یا تراشیده شود ؟

بله ، در حقیقت به دلیل خطر عفونت و سهولت در برداشت در همه روش های کاشت مو باید موها ماشین شود و تبلیغاتی که در این زمینه در رابطه با عدم نیاز به کوتاه کردن مو انجام می شود کاملا غیر علمی و غیر عملی می باشد.

  • موهای کاشته شده از چه زمانی رشد می کنند و چه زمانی نتیجه نهایی حاصل می شود ؟

موهای کاشته شده ابتدا یک تا 4 هفته رشد می کنند سپس می ریزند و پس از 4 تا 6 ماه مجددا رشد می کنند ولی نتیجه نهایی پس از یکسال مشاهده می شود.

پاسخ به سوال متداول: آیا مو های کاشته شده طبیعی به نظر می رسد؟

کاشت مو در اصفهان تفاوت میان روش کاشت مو FUT و FIT

  • مراقبت های بعد از عمل به چه صورت است ؟ و چند روز استراحت لازم است ؟

نیاز به مراقبت های پیچیده نیست فقط شستشوی سر با اسفنج و شامپو بچه تا 2 هفته انجام شود و نیاز به استراحت پس از کاشت وجود ندارد.


کاشت موی طبیعی در کلینیک بهین