کاشت مو در اصفهان - راه های درمانی ریز مو در زنان

درمان ریزش مو در زنان

خوشبختانه در طول دهه های گذشته روش های زیادی جهت بدست آوردن مجدد موهای سر و جلوگیری از ریزش مو  دختران و زنانی که دچار ریزش و یا کم پشت شدن آنها شده اند، عرضه شده است که البته تعدادی از آنها را نام بردیم. روش هایی که عبارتند از :

درمان های دارویی

درمان های دارویی از قدیم مورد استفاده قرار می گرفته اند و در طول دهه های اخیر بسیاری از خانمها جهت بدست آوردن دوباره موهای سر خود با تجویز پزشکان از داروهایی مانند مینوکسیدیل و یا فیناستراید استفاده کرده اند.
درمان دارویی باید به تشخیص پزشک متخصص تجویز شوند و افراد نباید به میل و دلخواه خود بطور خودسرانه اقدام به مصرف آنها کنند. به یاد داشته باشید که ممکن است در صورت مصرف اشتباه نه تنها کم پشت شدن و یا نازک شدن موهای شما برطرف نشود بلکه پس از مدتی با ریزش شدیدتر موها ممکن است مواجه شوید.

مصرف ویتامین ها و مواد مغذی

گاهی ریزش و کم پشت شدن موهای خانمها به دلیل فقر غذایی و کمبود ویتامین ها و مواد آلی مورد نیاز پوست و مو است در این صورت می توان با استفاده از قرص های ویتامین و یا افزایش مصرف ویتامین های لازم برای بدن براحتی این مشکل را برطرف کنند. 

مزوتراپی

 در این تکنیک پزشکان با تزریق مواد مغذی زیر پوست سر در واقع پوست را تحریک می کنند تا با در اختیار داشتن مواد عالی و مغذی مفید برای مو اقدام به بازسازی و رشد مجدد آنها کند. در حال حاضر مزوتراپی یکی از بهترین تکنیک های بازسازی و رشد مجدد موهای سر زنان است.


درمان ریزش مو با مزوتراپی مو


ریزش مو در زنان
ریزش مو در زنان

روش پی آر پی (PRP) 

در این روش پلاسمای خون افراد جداسازی شده و مجددا در ناحیه سر تزریق می شود. این روش مزایای زیادی دارد و در بسیاری از موارد نتایج آن مثبت است.

کاشت مو

پیوند مو و یا کاشت مو یکی از بهترین روش هایی است که جهت درمان بسیاری از افراد توصیه می شود. در گذشته از روشهایی مانند کاشت مو به روش fit ، fut و یا BHT استفاده می شد که هر کدام عوارض و مشکلات خود را در پی داشتند ، شاید تعجب کنید اما امروزه بسیاری از خانمهایی که در کشورهای مختلف جهان هر یک به دلایلی دچار مشکلات ریزش مو شده اند، با استفاده از کاشت مو توانسته اند موهای خود و در واقع زیبایی خود را بار دیگر بدست آورند.


کاشت مو اصفهان