کاشت مو در اصفهان | فعالیت های ورزشی بعد از انجام کاشت مو

کاشت مو در محل اسکار

داشتن موهای پر پشت  یک ملاک زیبایی  برای هر فردی به شمار می رود و همه افراد خواهان این موضوع می باشند . اما مسئله ایی که وجود دارد و گاها برخی از افراد با آن درگیر هستند  وجود خط اسکار در سر افراد به دلایل مختلفی باشد که گاها بر اثر جراحات ، تصادفات  جراحی و . . . . به وجود می آیند که ظاهر افراد را  خدشه دار کرده و مورد توجه اطرافیان می باشد که خوشایند نبوده و روحیه و اعتماد به نفس خود شخص را  تحت تاثیر فرار می دهد . بهترین  راه حل و درمان برای افراد در چنین شرایطی کاشت مو در محل اسکار می باشد زیرا هم محل اسکار را از طریق رویش مو  پوشش طبیعی داده  و هم موهای شخص را پر پشت و ظاهر فرد را زیبا خواهد کرد و دگر نیازی به درمان های متعدد و ریسک پذیر نمی باشد .

کاشت مو در محل اسکار ، نیاز به مهارت و دقت  بسیار بالایی دارد تا نتیجه ایی فوق العاده ایی را به بار آورد به همین منظور توصیه می شود انتخاب یک کلینیک استاندارد و مجهز  و متخصصی نامی را در راستای کار خود قرار دهید .
در کاشت ابرو بر روی اسکار ، درمان و اجرای کاشت مو  در یک جلسه امکان پذیر نمی باشد زیرا دارای پیچیدگی های بسیار بوده و نیاز به چند جلسه در جهت برداشت موها و کاشت مو در ناحیه اسکار دارد .

بیشتر بخوانید : 

 تقویت موهای کاشته شده چگونه انجام می گیرد ؟

 کاشت مو در اصفهان | کاشت مو در محل اسکار زخم امکان پذیر است ؟

کاشت مو در جای زخم چگونه است ؟

برای کاشت مو در چنین شرایطی موهای پشت سر را به صورت نواری برداشت می کنند که این برداشت از طریق بی حسی موضعی صورت می گیرد و فولیکول موها جدا شده و سپس برای کاشت مو آماده خواهند شد ، کاشت مو یا همان انقال فولیکول ها  نیز در محل های خالی از مو و قسم اسکار انجام می گیرد که  کاشت مو در جای زخم با عمق بیشتری کاشته خواهد شد  تا خونرسانی در آن بهتر صورت گیرد . مناطق دارای اسکار فاقد عروق خونی بوده و بدیهی است  که کاشت مو در محل سخت و نیاز به مهارت بالا  دارد و برای بهبود خونرسانی در جای زخم می توان از طریق روش ها و تکنیک های ویژه استفاده کرد  و اینگونه خونرسانی  انجام گرفته و کاشت مو  موفقیت آمیز خواهد بود .

محل اسکار همانطور که گفته شد فاقد خون رسانی می باشد  به همین منظور رشد موها سخت و یا غیر ممکن می باشد از این رو کاشت مو نیز  در چنن شرایطی سخت و پیچیده می باشد و علاوه بر کاشت مو باید نکاتی در جهت  بهبود خونرسانی رعایت گردد ،  کاشت مو در جای زخم را می توان با روش های مختلف  کاشت مو و کاشت ابرو  به اجرا رساند و با بهره گیری از گرافت های 2 الی 3  پوشش بهتری را در این منطقه ایجاد کرد  بنابراین هرچه روش به کار برده شده جدید تر و نوین تر باشد  برای کاشت مو در چنین شرایطی بهتر خواهد بود و امکانات بیشتری را بر عهده دارد در نهایت نتیجه موفقت آمیز خواهد بود .
بنابراین مهم ترین قسمت برای انجام کاشت مو در جای زخم انتخاب کلینیک و متخصص عالی می باشد .

کاشت مو در اصفهان 

 

با کلینیک تخصصی بهین در ارتباط باشید .