کاشت مو در اصفهان |عمر کاشت مو

عمر کاشت مو چقدر می باشد ؟

راه حل قطعی و تضمینی برای  مشکل ریزش مو  استفاده از روش کاشت مو می باشد که درمانی تضمینی و عالی در سرتاسر دنیا به شمار می رود . اما عمر کاشت مو چقدر است ؟ برای  افراد کاندید کاشت مو  مهم است بدانند که  آیا این روش طول  عمر دائمی یا طولانی دارد ؟ و یا عمر کاشت مو چقدر می باشد ؟
 بعد از کاشت مو  و گذشت زمانی حدودا سه الی چهار ماه موهای فرد  شروع به ریزش می کنند که این یک امر طبیعی در روش  کاشت مو می باشد و جای هیچگونه نگرانی را بر جای نمی گذارد و بعد از مدت کوتاهی مو ها مجددا رشد پیدا  کرده و رشدی سریع و عالی را به نمایش خواهند گذاشت ، که این موهای کاشته شده اگر بخواهند طبق  استاندارد و کاملا  کنترل شده جلو روند  عمری دائمی و مادام العمری خواهند داشت . 

مطالب پیشنهادی مرتبط : 

 کاشت مو در اصفهان |عمر کاشت مو چقدر است ؟

رعایت نکاتی در خصوص عمر کاشت مو

در قدم اول باید  گفت که افراد به طور دقیق و حتمی  باید از دلیل ریزش مو های خود مطلع باشند  و با  مشاوره دادن متخصص خود از جانب علت ریزش موی خود  موارد و نکاتی را رعایت کنند مانند دارو های خاص ، رژیم غذایی و … تا با رعایت این موارد بر سلامت کاشت موی خود بیافزایند زیرا رعایت نکردن نکات لازم برای مشکل خاص خود موجب آسیب بر کاشت موی آن ها نیز می شود .

نکته بعدی  رعایت بهداشت و عدم قرار گیری بر نور شدید آفتاب ، پرهیز از رنگ کردن موها در فاصله زمانی کم ، پرهیز از تغذیه نا مناسب ، پرهیز از انجام کاشت مو در سنین کم و … می باشد .
که با رعایت این نکات گفته شده  عمر کاشت مو در افراد تا آخر عمر با کیفیت و پر تراکم باقی خواهد ماند و هیچگونه آسیبی را برای موهای کاشته شده به همراه خود  ندارد اما عدم رعایت این نکات  تراکم مو و کیفیت موهای کاشته شده  را پایین می آورد که اصلا برای  مخاطبان  خوشایند نخواهد بود  .

اما به طور کلی در جواب این سوال که عمر کاشت مو چقدر است ؟ باید گفت این روش به دلیل اینکه از فولیکول های قوی موی واقعی و طبیعی خود شخص  برای کاشت مو استفاده می کند نتیجه ایی با کیفیت و تضمیی خواهد داشت زیرا روشی غیر تهاجمی بوده و موها عمی دائمی و طولانی با کیفیت و تراکمی عالی خواهند داشت .

ارتباط با درمانگاه تخصصی بهین