کاشت مو در اصفهان | طراحی خط کاشت مو چگونه می باشد ؟ 

طراحی خط کاشت مو

همه ما به این موضوع رسیده ایم که کاشت مو بهترین روش برای ریزش مو ، کم پشتی ، کچلی و .. می باشد روشی طبیعی که رشد طبیعی موها را به همراه خود دارد و بدون جراحی و خونریزی و درد  این قابلیت را به خود اختصاص داده است . اما نکات با اهمیتی در اجرای کاشت مو وجود دارد که سعی داریم در این مقاله  به برخی از این موضوعات به صورت مختصر بپردازیم یکی از نکات حائز اهمیت در کاشت مو  طراحی خط کاشت مو می باشد که در متن زیر این موضوع را مورد توجه قرار خواهیم داد .

کاشت مو یک روش عالی و جهانی برای درمان  موهای از دست رفته به صورت طبیعی می باشد که رشد طبیعی موها را به همراه داشته و و ظاهر طبیعی به افراد هدیه میدهد .
کاشت مو برای اجرای خود نیازبه جلسه مشاوره داشته تا معاینه به صورت کامل و دقیق  جام گرفته شود و نکات  مهم و نحوه درمان در آن جلسه تعیین گردد .
نحوه اجرای کاشت مو نیز بسته به برداشت موها پشت سر ؛ پشت گوش و یا نقاط دیگر بدن می باشد که پس از آن فولیکول موها می بایست جدا سازی شوند وسپس با مهارت و دقت فراوان متخصص بر محل خالی از موی سر ، در عمق مشخصی از پوست کاشته شوند

اما قطعا کل اجرا به همین موارد ختم نخواهد شد  و نکات مهمی را به همراه خود دارد یکی از نکات مهمی که در روند اجرای کاشت مو بسیار اهمیت دارد و باید به آن توجه شود طراحی خط کاشت مو می باشد .

 کاشت مو در اصفهان | طراحی خط کاشت مو

طراحی خط کاشت مو چگونه می باشد ؟

شاید توجه کرده کرده باشید که برخی از افراد با اینکه از روش کاشت مو برای رفع جاهای خالی از موی سر خود استفاده می کنن با این حال ظاهری مصنوعی در چهره آن ها مشهود بوده و موهای آن ها با ظاهر  کلاه گیس مطابقت دارد که  مورد رضایت قرار نمیگیرد و ظاهر زیبایی را به همراه خود ندارد ، همین موضوع به طراحی خط کاشت مو بر میگردد و اینکه این موضوع چقدر در نتیجه کاشت مو اثر میگذارد .

بنابراین در جلسه مشاوره  متخصص مربوطه به برسی چهره صورت و سر فرد میپردازد و سپس با علم و نبوغ مخصوص خود دست به طراحی خط کاشت مو می زند اینکه خط رویش موها چگونه باشند از کجا آغاز شوند چگونه آغاز شوند و طراحی کلی آن ها را بر عهده دارد  که قطعا با توجه به شرایط هر فردی این طراحی در هر فرد مجزا و جداگانه خواهد بود .
این کار نیاز به مهارت بسیار بالایی دارد که در همه ی روش های کاشت مو الزامی بوده و می بایست نزد متخصصین نامی صورت گیرد تا نتیجه عالی و صد در صد طبیعی اعمال گردد .

اعمال این مورد بسیار مهم در تمامی روش های کاشت مو الزامی می باشد ، توصیه ایی که وجود دارد این است برای کاشت مو حتما در انتخاب متخصص  کاشت مو باید کوشا بود و متخصصی ماهر و با تجربه را برای این کار پذیرفت تا طراحی و تمامی نحوه اجرا عالی انجام گیرند در نتیجه پایان کار نیز منحصر به فرد ظاهر گردد .

بیشتر بخوانید :